Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Digitální video

Casio Exilim Pro EX-F1: jsem nejrychlejší na světe!

9. ledna 2008, 00.00 | Casio uvedlo na právě probíhajícím vegaském veletrhu CES dlouho očekávaný model EVF přístroje - Exilim Pro EX-F1. Tento revoluční aparát je vybaven zcela novým CMOS snímačem, umožňujícím dosahovat dosud nevídaných parametrů v oblasti videa a sériového snímání. Rychlost až 60 snímků v sérii nebo záznam videa s frekvencí až 1 200 snímků za sekundu? Žádný problém!

 

 

 

Apple QuickTime Pro 7.3.1 pro Windows: přehrávač multimédií s konverzními funkcemi

8. ledna 2008, 00.00 | Komerční varianta QuickTime je ve verzi pro Windows poměrně opomíjenou záležitostí. Za 30 USD můžete získat QuickTime Pro s poměrně zajímavými konverzními a
exportními funkcemi, na které se teď podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

Trapcode Form: nový plugin pro Adobe AfterEffects

3. ledna 2008, 00.00 | Někteří z vás jistě zaznamenali, že nedávno vypustila společnost Trapcode nový produkt s názvem Form. Jde o již dlouho vyhlíženou novinku. Dnes se podíváme, co můžeme od tohoto pluginu očekávat, letmo se seznámíme s jeho hlavními položkami a také si řekneme něco o konkrétních ukázkách jeho schopností.

 

 

 

Roxio Easy Media Creator 10 Suite: konkurence pro Nero 8?

13. prosince 2007, 00.00 | Easy Media Creator 10 Suite je komplexní sada navzájem propojených aplikací pro zpracování a přehrávání multimédií, jejich sdílení na Internetu a mimo jiné také k
tvorbě a zálohování CD/DVD kompilací. Možnosti a funkce celého balíku si nyní představíme trochu podrobněji.

 

 

 

Mac OS X software: zprávy o softwarových aktualizacích

7. prosince 2007, 00.00 | Adobe aktualizovala zásuvný modul Camera RAW a utilitu DNG Converter. Aktualizace Adobe Premiere Pro CS3 zajišťuje podporu Leoparda. Převodník PDF souborů na dokumenty Microsoft Office PDF2Office Pro bude ve verzi 4.0 podporovat Leoparda. A databázové systémy 4th Dimension a FileMaker rovněž zlepšují podporu Leoparda.

 

 

 

Adobe uvedla Flash Player 9 a Flash Media Server 3

6. prosince 2007, 00.00 | Společnost Adobe přišla v těchto dnech se dvěma zásadními produktovými novinkami pro platformu Flash. Uvedena byla takto ostrá verze bezplatného prohlížeče Flash souborů Flash Player 9, poskytující zejména nové možnosti práce s kvalitním digitálním videem a zvukem. Flash Media Server 3, určený k distribuci Flash obsahu, pak přináší zvýšeny výkon, rozšířenou podporu digitální správy autorských práv u vysílaného obsahu a v neposlední radě i poměrné atraktivní cenová nastavení. Více se oběma novinkám věnujeme v tomto článku.

 

 

 

Filmové efekty II - 8. díl: k čemu je Transparent video a Calculations?

4. prosince 2007, 00.00 | Už jste si lámali hlavu nad tím, jak v Premiere Pro na klip aplikovat režim Overlay, důvěrně známý z Photoshopu? Nebo vám nedalo spát, k čemu že se používá Transparent video? Pokud ano, tak tento díl seriálu – Filmové efekty vám již dnes zajistí klidné spaní. Možná.

 

 

 

Premiere Elements 4 ..."čo to má v kapšiškách?"

26. listopadu 2007, 00.00 | Co všechno skrývá nová verze populárního programu na úpravu videa Adobe Premiere Elements 4.0? Stojí tento program za pozornost? Dnešní recenze je nejen pro uživatele předchozích verzí, ale i pro ty, kteří se s tímto programem ještě nesetkali.

 

 

 

GOM Player 2.1.8: kvalitní freewarový přehrávač videa pro Windows

13. listopadu 2007, 00.00 | Multimediální přehrávač videa s integrovanými audio a video kodeky, podporou titulků, skinů a s velmi bohatými možnostmi konfigurace je nabízen zcela zdarma.
Protože navíc pro tuto aplikaci existuje i česká lokalizace, nabízíme vám podrobnější představení tohoto v mnoha směrech komfortního video playeru.

 

 

 

Softwarové novinky 11/2007: grafika a multimédia

1. listopadu 2007, 00.00 | Podobně jako u softwarových novinek z oblasti
prepressu také oblast grafiky a multimédií přináší každý měsíc spoustu novinek. Mimo konvertorů, prohlížečů a editorů obrázků či fotografií v přehledu najdete také
řadu pluginů pro Photoshop, tvorbu a vypalování DVD prezentací aj.

 

 

 

Strana výpisu

... 59 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: