Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

Digitální orgie - dějství druhé

29. listopadu 2001, 00.00 | Včera proběhl druhý termín naší Vánoční digitální show 2001, kterou pořádáme ve spolupráci s O. Neffem. Jaké to bylo? Které digitální fotoaparáty právě nejvíc letí a co připravujeme pro poslední prosincový termín?

 

 

 

Pod dohledem šerifa

19. listopadu 2001, 00.00 | Každá doba má svůj folklór. Dokonce i ta, která by jej podle zákonů zdravého rozumu mít neměla. Nová výstava virtuální World Webphoto Gallery nás pomocí fotografií Pavla Štechy (*1944) vrací proti proudu času zpět, do let šedesátých až devadesátých.

 

 

 

Jaký byl "Svátek fota a videa"?

13. listopadu 2001, 00.00 | V pátek byly slavnostně předány ceny v soutěži Fotograf roku 2001 a zároveň byla oficiálně předána ocenění v anketě CIPA 2001. Jak vypadal společenský večer věnovaný fotografii a videu, na kterém se spolupodílela i naše redakce?

 

 

 

Workshop Broncolor 2001 o reklamní fotografii

8. listopadu 2001, 00.00 | V druhé polovině října navštívila Prahu paní Nadja Winzenried a převedla své umění v oblasti reklamní a kreativní fotografie.

 

 

 

Volání jiných světů

12. října 2001, 00.00 | Existují, a přece je nevidíte ... Světelné paprsky, působení síly a velké zvětšení jsou základní prostředky, jimiž fotografující fyzik Jiří Hanzlík "dobývá" ze zdánlivě nezajímavé hmoty nespočetné tvary struktur, rytmus linií a především úchvatné bohatství barev ...

 

 

 

Noc ohnivého býka

10. října 2001, 00.00 | Španělské lidové slavnosti jsou efektní podívanou plnou barev, zvuků a emocí. Do jejich fascinující atmosféry vás neodolatelně vtáhnou fotografie Tomáše Svobody. Olé, viva Espaňa!

 

 

 

Kurva až do hloubky svého srdce

4. října 2001, 00.00 | ... říká o sobě prostitutka Domenica, titulní postava fotografické reportáže Andreje Reisera z prostředí hamburské čtvrti lásky. Fotografie plné dekadentní krásy a otevřenosti, které však nemají snahu šokovat za každou cenu.

 

 

 

Dobře utajená výstava

24. září 2001, 00.00 | Kdo nechodí do kavárny Velryba, asi se o ní nedozví. Možná budete právě vy jedni z mála, kteří působivé fotografie přírodních detailů, nad jejichž barvami a tvary se tají dech, uvidí. Autor? Jiří Melzer.

 

 

 

Taková pražská výstava

19. září 2001, 00.00 | V hlavní anketě jste nás žádali o zpravodajství z veletrhu PC Tech. Proto přinášíme zpravodajstí o prvních dojmech z výstavy a odpověď na otázku, má taková výstava smysl?

 

 

 

New York, jaký býval

19. září 2001, 00.00 | Fotografie, objevené po pětatřiceti letech kdesi v šuplíku. Je vlastně div, že přežily, neboť jejich autorka Eva Fuková v druhé půlce 60. let emigrovala. Unikátní záběry, koláže a multipláže, vzniklé z okouzlení New Yorkem roku 1964, jsou nyní k vidění v Pražském domě fotografie.

 

 

 

Strana výpisu

... 31 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: