Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Nahlédněte do magické kuchyně Romana Sejkota

18. listopadu 2005, 00.00 | Jeden z nejosobitějších českých fotografů, autor bizarních útvarů a krajin tvořených ženskými těly, zahájí ve středu 23. listopadu řadu klubových setkání IDIFu s významnými tvůrci z oboru fotografie. A protože tušíme, že mnozí z vás jsou na tuto akci zvědavi, popovídali jsme si s Romanem Sejkotem u šálku kávy.

 

 

 

Nové digitální tiskové centrum v Praze

12. října 2005, 00.00 | Společnost Carter \ reproplus, zabývající se komerčním tiskem, rozšiřuje nabídku svých služeb. Od měsíce října budete mít možnost v prostorách jejich tiskárny využít vedle ofsetu také výhod digitálního tisku.

 

 

 

Přijďte si zdarma vyzkoušet Olympus E-500 a další novinky

4. října 2005, 00.00 | 10.10.2005 proběhne podzimní Den otevřených dveří Institutu digitální fotografie za podpory společnosti Olympus. Pokud chcete vidět lektory IDIFu v akci či si vyzkoušet poslední novinky v nabídce Olympusu, tak tu máte možnost, pokud se včas bezplatně zaregistrujete.

 

 

 

Viscom 2005 show s opravdu velkým formátem

30. září 2005, 00.00 | V Dusseldorfu aktuálně probíhá veletrh visuální komunikace Viscom 2005. Co všechno nabízí letošní ročník tradiční přehlídky velkoformátových tiskových řešení se můžete dozvědět v naší krátké reportáži přímo z místa. Vyplatí se vydat na cestu?

 

 

 

Přijďte se podívat do IDIFu

22. září 2005, 00.00 | 10.10.2005 proběhne podzimní Den otevřených dveří Institutu digitální fotografie za podpory společnosti Olympus. Pokud chcete vidět lektory IDIFu v akci či si vyzkoušet poslední novinky v nabídce Olympusu, tak tu máte možnost, pokud se včas bezplatně zaregistrujete.

 

 

 

Veletrh VISCOM 2005 klepe na dveře

21. září 2005, 00.00 | Na přelomu září a října proběhne v německém Düsseldorfu veletrh Viscom 2005, který je zaměřený na velkoformátová řešení, vizuální, komunikační techniku, signmaking a samozřejmě produkty s tím související.

 

 

 

Petr Podhajský odchází ze společnosti

8. července 2005, 00.00 | Různé glosy a úvodníky nejsou na tomto serveru rozhodně častým formátem, přesto mi dovolte drobnou výjimku coby oficiální rozloučení a současně oznámení mého odchodu ze společností, které se podílejí na chodu tohoto serveru.

 

 

 

Již tento týden proběhne Den otevřených dveří IDIFu

4. července 2005, 00.00 | Institut digitální fotografie pro své příznivce připravil možnost bezplatně si vyzkoušet v profesionálně vybaveném ateliéru digitální fotoaparáty Kodak a výsledné snímky si odnést vytištěné na tiskárnách Prinetr dock PLUS. Přijďte se podívat na to, jak vypadají prostory IDIFu a zároveň si vyzkoušet několik různých digitálních fotoaparátů v praxi.

 

 

 

„Musíte si najít to, co budete mít rádi,“ říká Steve Jobs

28. června 2005, 00.00 | Steve Jobs (výkonný ředitel společností Apple Computer a Pixar Animation Studios) je bezpochyby ikonou této doby a stál u zrodu nejenom u zrodu éry osobních počítačů. Z toho důvodu věříme, že vám udělá radost překlad jeho promoční řeči na Stanfordské univerzitě, kterou navštívil 12. června 2005.

 

 

 

Fórum digitální fotografie bude již příští týden!

2. června 2005, 00.00 | Již příští týden v úterý proběhne 6. ročník Fóra digitální fotografie. Které značky budou k vidění? Na které profesionální fotografy se můžete těšit? Co všechno nabídne fotografický workshop?

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: