Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Autogramiáda a křest nové knihy o DSLR

9. ledna 2007, 00.00 | Zbrusu nová odborná publikace Institutu digitální fotografie "Mistrovství práce s DSLR" odhaluje taje a specifika při práci a fotografování s digitální zrcadlovkou. Autorem je Roman Pihan, který se problematice práce s DSLR věnuje soustavně již přes pět let. Tato bezpochyby velice zajímavá kniha bude již brzy oficiálně představena veřejnosti - včetně autogramiády.

 

 

 

Pentax fúzuje se společností Hoya

22. prosince 2006, 00.00 | Na fotografickém trhu se stala událost, která není nijak překvapující. Pentax byl koupen jinou společností. Překvapující je ale to, že převzetí bude provedeno společností Hoya, známým výrobcem optiky a zařízení pro výrobu polovodičových součástek. Očekávalo se spíše převzetí Samsungem, nebo jiným výrobcem digitálních fotoaparátů. Pentax ale také nevyrábí pouze fotoaparáty.

 

 

 

Jaký byl rok 2006 v oblasti tisku a grafiky?

22. prosince 2006, 00.00 | Rok 2006 se nám pomalu ale jistě chýlí ke konci a my jsme se rozhodli pro malé ohlédnutí zpět. Jaký tedy byl letošní rok a co nového - zajímavého, se událo ve světě i v naší malé kotlině?

 

 

 

HP Scitex TurboJet 8300 určuje nový standard LFP produkce

19. prosince 2006, 00.00 | Jeden z největších zprostředkovatelů digitálního tisku u nás - společnost Astron Print s.r.o., oficiálně představila zbrusu nový velkoformátový špičkový stroj - HP Scitex TurboJet 8300. Novinka má řádně zamíchat kartami na poli velkoformátové sítotiskové produkce. A u toho jsme samozřejmě nesměli chybět!

 

 

 

DIGIFORUM - 9. svátek digitální fotografie: Větší než kdykoli před tím

24. listopadu 2006, 00.00 | V polovině listopadu - 14.11.2006 proběhlo v pořadí již deváté Digiforum, významná to akce, kde se kloubí fotovýstava s veřejnou konferencí a fotografickými workshopy. Co všechno bylo tentokrát k vidění a jak dopadl devátý - listopadový svátek digitální fotografie?

 

 

 

PhotoPlus 2006: Semináře, workshopy a kulaté diskuzní stoly

6. listopadu 2006, 00.00 | PhotoPlus letos nabízí svým návštěvníkům více jak stovku seminářů, workshopů či diskuzí. Zaměření, úroveň i informační hodnota se hodně liší, přesto účastníci odcházejí většinou se spokojeným výrazem ve tváři.

 

 

 

Digiforum: již 9. svátek fotografie je za dveřmi

24. října 2006, 00.00 | Již 14. listopadu 2006 proběhne v pořadí deváté Digiforum, akce spojující fotovýstavu, konferenci otevřenou široké veřejnosti a fotografické workshopy. Tentokrát poprvé jsme celou akci rozdělili na tři bloky, takže vybrat ten svůj termín si může opravdu každý. A na co všechno se můžeme těšit?

 

 

 

Ceny TIPA 2006 - Výběr toho nejzajímavějšího na fotografickém trhu

17. října 2006, 00.00 | Každoročně se vyhlašují ceny TIPA (Technical Image Press Association), které představují výsledek hlasování evropského odborného tisku. Voleny jsou produkty v nejrůznějších kategoriích souvisejících převážně s fotografií. Jaké jsou podle TIPA nejlepší DSLR, kompakty, nebo tiskárny? Letošní výsledky byly vyhlášeny na veletrhu photokina 2006.

 

 

 

photokina 2006: Leica kupuje Sinar a představuje digitální dálkoměrný fotoaparát M8

28. září 2006, 00.00 | Na letošní photokině 2006 byl mimo jiné také oznámení prodeje 51% akcií Sinaru. Prodával Jenoptik a kupovala Leica. Došlo tak k poměrně citelné transformaci na poli profesionální fototechniky. Kromě toho Leica oznámila také digitálního pokračovatele legendárního systému M. Leica M8 je dálkoměrný digitální fotoaparát s efektivním rozlišením 10,3 MPix. Cena však bude poměrně odstrašující.

 

 

 

photokina 2006: vyhrazeno pro fotografy

26. září 2006, 00.00 | Dnes začal v německém Kolíně nad Rýnem největší světový veletrh fotografické techniky – photokina 2006. Akci provází nejen záplava oznámení nových produktů, ale i řada organizačních změn. Co photokina letos nabízí, se můžete dozvědět z naší první reportáže.

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: