Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Dialog se světlem

12. září 2001, 00.00 | Podívejte se, jaká kouzla se světlem dokáže fotograf Oldřich Karásek, zářijový host virtuální World Webphoto Gallery!

 

 

 

Jak to dělají Američané?

7. září 2001, 00.00 | Dobře, provokativně, profesionálně! Sex v rezavém autovraku pod dálničním mostem, doutnající kůlnu za zády pohodových lufťáků, mrtvého krocana ke dni Díkůvzdání, tedy scény téměř jako z filmu můžete vidět na výstavě, zabírající bezmála čtyři desetiletí amerického fotografického umění.

 

 

 

Tipy, efekty a kouzla ve photoshopu

5. září 2001, 00.00 | V poslední době se na našem trhu objevila zajímavá knížka slibující poodhalení magických kousků a efektů v Adobe Photoshopu. Každý z nás, kdo Photoshop používá, po ní rád sáhne. A jaká vlastně je? Naučí vás tato publikace skvělým kouskům, které využijete v praxi?

 

 

 

Temno v Praze

5. září 2001, 00.00 | Baroko bývalo nazýváno "temnem" českých dějin. Ve skutečnosti je však světlou epochou architektury a výtvarného umění. Hold barokní Praze v podobě fascinujících fotografií přišlo vzdát mnoho známých jmen českého fotografického umění. První z nich, J. Eckert, snímal Prahu již roku 1908!

 

 

 

Editoriál (8)

3. září 2001, 00.00 | Tak nám změnili Grafiku, paní Müllerová. Hlavně že je hezčí a barevnější a že už se nám vrátil šéfredaktor...

 

 

 

Grafická úprava časopisu Reflex

31. srpna 2001, 00.00 | Není to dávno, co časopis Reflex zásadně změnil grafickou úpravu. Nový styl vyvolal ostré diskuse mezi zastánci a odpůrci. Svůj názor publikuje Filip Blažek

 

 

 

Zmizeli v poušti

29. srpna 2001, 00.00 | Obyvatelé městečka v namibijské poušti dávno odešli a příroda ovládla jejich příbytky. Také pradávné tvůrce primitivních maleb v afrických jeskyních pohltil čas. Evoluce divoké krajiny je námětem nevšedních a působivých fotografií Kanaďanky Elaine Ling.

 

 

 

Před objektivem Kateřina Kornová!

28. srpna 2001, 00.00 | Kateřina Kornová se odhaluje pro Fotografovani.cz v rozhovoru Pavla Buňaty, který zhruba před rokem o této profesionální modelce napsal knihu. Díky knize strávil s Kateřinou mnoho času, a tak se stali dobrými přáteli, kteří před sebou nemají žádné tajnosti.

 

 

 

bukva:raz!

23. srpna 2001, 00.00 | Mezinárodní písmařská soutěž sponzorovaná Mezinárodní typografickou asociací (ATypI) - je první akcí svého druhu od založení ATypI v roce 1957. Zúčastnit se můžete i vy!

 

 

 

Editoriál (6)

20. srpna 2001, 00.00 | Koupí Polaroid HP? Líbí se vám Corel? Znáte možnosti vašeho toneru? Co na to Jan Tleskač?

 

 

 

Strana výpisu

... 32 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: