Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Peklo, kouř, oheň i plameny v domě páry

27. června 2001, 00.00 | Téměř po dvou letech uspořádala firma Discreet oficiální prezentaci v České republice. Jejich produkty nejen nesou pozoruhodné názvy, ale jsou opravdu zajímavé.

 

 

 

Nové středisko HCSC v České republice

21. června 2001, 00.00 | Ve středisku HCSC si můžete vyzkoušet různá netradiční řešení, která pracují s tiskárnami HP.

 

 

 

Apple a Sony - společně vpřed

20. června 2001, 00.00 | Divize profesionální techniky Sony a český distributor Apple se dohodli na úzké spolupráci v oblasti systémů pro zpracování zvuku a videa. Profesionální videokamery a špičkový hardware a software tak můžete získat se slevou.

 

 

 

Máme hledat sex opravdu za vším?

20. června 2001, 00.00 | Ptá se svými objekty, vytvořenými z fotografií nahých lidských těl mladá výtvarnice Lucie Škvorová. Její instalace s výmluvným názvem Pouta v každém případě připomíná kouzelnou jeskyni!

 

 

 

Polaroid oživuje své aktivity v ČR

15. června 2001, 00.00 | Po určitém období stagnace se firma Polaroid chystá opět razantněji vstoupit na český trh. K tomu má napomoci soutěž o přístroje i-Zone.

 

 

 

Canon nově podporuje skenery

14. června 2001, 00.00 | Na tiskové konferenci Canon představil svou strategii na trhu skenerů včetně OCR umožňujícího rozpoznávat české texty. Dále byly, v české premiéře, představeny digitální fotoaparáty IXUS.

 

 

 

Známí, neznámí, obskurní a nechvalně proslulí

13. června 2001, 00.00 | Praha je prvním městem Starého kontinentu, které přivítalo výstavu tří veteránů americké portrétní fotografie. A je věru nač se dívat. Tolik celebrit světového významu na jednom místě hned tak nepotkáte!

 

 

 

Avid Media Tour 2001

12. června 2001, 00.00 | Ve Vídni probíhala prezentace profesionálních produktů pro zpracování videa a 3D modelování. Navíc byl k vidění také jeden program pro amatérskou práci.

 

 

 

Ve čtvrtek to spadne

12. června 2001, 00.00 | Firma Adobe bude mít svůj velký den. Nemylte se, nejedná se o nový produkt, o zásadní inovaci ani o finální verzi Illustratoru. Skutečnost je trochu jiná.

 

 

 

Jaká byla HP PrintShow?

8. června 2001, 00.00 | Společnosti HSI a HP společně připravily prezentační dopoledne zaměřené především na široké spektrum laserových a inkoustových tiskáren a plotrů značky HP.

 

 

 

Strana výpisu

... 34 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: