Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Výlet do Údolí smrti

21. června 2000, 00.00 | ... si udělal český fotograf Pavel Brunclík. Na své cestě okolo světa zavítal však i na Island, Madagaskar, Nový Zéland i leckams jinam. A všude - skvěle - fotil!

 

 

 

Virtuální galerie zabodovala

16. června 2000, 00.00 | Máte už dost sezení u počítače? Chcete být na chvíli úplně sami uprostřed pohádkového lesa pokrytého jinovatkou, nebo sledovat romantický západ slunce? Podejte nám ruku, jde se!

 

 

 

Studio Machek&Babák, grafický design 1990-1999

16. června 2000, 00.00 | Výstava prací grafického studia je u nás ojedinělým jevem. Nenechte si ji proto ujít.

 

 

 

Grafika do kapsy

14. června 2000, 00.00 | Po delším testovacím provozu a několika úpravách dnes oficiálně spouštíme novou verzi našich stránek pro kapesní počítače ve formátu AvantGo.

 

 

 

Maigret na Tahiti

9. června 2000, 00.00 | Možná, že o tom Georges Simenon jen nestačil napsat. Pravdou je, že on sám na Tahiti byl. Důkazem o jeho cestách ve třicátých letech jsou velmi působivé vlastní fotografie!

 

 

 

Festival stupidity aneb Jsme dost sexy?

7. června 2000, 00.00 | V poslední době se objevilo větší množství billboardů, které navzájem spojuje křečovitost a absence nápadů. Které to jsou?

 

 

 

Uprostřed domácího nepořádku

2. června 2000, 00.00 | ... vyfotografovala Anneliese Štrba dívku Lindu. "Uměle neumělé" snímky z vlastních domácností velmi mladých lidí, plné bezprostřednosti jsou k vidění v Gandy Gallery ve Školské ulici.

 

 

 

V zajetí ženy

26. května 2000, 00.00 | Básnířka Eleanor Derenová tak okouzlila světoběžníka Alexandra Hackenschmieda, že ve čtyřicátých letech fotografoval výhradně jenom ji. Tyto portréty vonící erotikou i další zajímavá díla jsou k vidění na výstavě v Českém centru fotografie.

 

 

 

Z Jánského vršku na Venušin pahorek

24. května 2000, 00.00 | ... to není daleko, alespoň objektivem Stanislava Tůmy. Malou Stranu fotografuje se stejným milostným zápalem jako intimní půvaby krásné ženy - doklad o tom přináší i náš článek!

 

 

 

Compaq dostal za melouny štočkem

3. května 2000, 00.00 | Opět se rozdávali Zlaté štočky a UVDT se letos trefila i do našeho vkusu. A nebojte se, ve článku je vysvětlen i poněkud nezvyklý název.

 

 

 

Strana výpisu

... 43 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: