Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Ze společnosti

Sexpolka mezi komunisty

17. prosince 1999, 00.00 | KSČM získává stále více sympatií, její voličské preference stoupají. I proto vám přinášíme reportáž z výstavy, která se nachází přímo v hlavním stanu komunistů - v budově Ústředního výboru. Neohrnujte nos - je tu i sex!

 

 

 

Odvrácená strana pohlaví

15. prosince 1999, 00.00 | Takto jsem kdesi slyšela označovat homosexuální orientaci. Zkusme se na tuto "odvrácenou stranu" podívat z uměleckého hlediska - například nyní na výstavě fotografií v galerii U knihomola.

 

 

 

Výroční tisková konference HP

13. prosince 1999, 00.00 | V pátek proběhla výroční tisková konference HP, která nejen zhodnotila výsledky uplynulého roku, ale přinesla i velmi zajímavý pohled na nové tisíciletí.

 

 

 

Jste už dočista umoření?

6. prosince 1999, 00.00 | Myslím oslavami desetiletí od listopadové revoluce. Určitě to nebude tak zlé, abyste nemohli vidět výstavu v Karolinu. Najdete tam totiž nejen politiky ale i Miss Čechy 94, Micka Jaggera a zlaté hochy z Nagana!

 

 

 

Zmizela beze stopy

2. prosince 1999, 00.00 | Jak asi bylo fotografovi, když po mnoha letech procházel místy, kde spolu hovořili, smáli se, kde se s ní miloval? Bylo jí osmnáct, chtěla žít, ale osud rozhodl jinak.

 

 

 

Na krok od osudu

26. listopadu 1999, 00.00 | Typicky český bonmot říká, že je lepší být zdravý a bohatý než chudý a nemocný. Jenže svůj osud si nikdo nevybírá. Těmi, kteří měli v životě více smůly, se zabývá nová výstava v Informačním fotocentru. Mají i oni své šťastné chvíle?

 

 

 

"Ta věc" s fotkou

24. listopadu 1999, 00.00 | Kdo by chtěl dnes tvrdit, že fotografické umění je pouze o ovládnutí hledáčku, clony a spouště, je úplně vedle. I exponování se provádí na materiály, z nichž by se klasickým matadorům protáčely panenky. Což takhle na vatové tyčinky do uší?

 

 

 

Dlouhonohé slečny na pláži

12. listopadu 1999, 00.00 | ...jste mohli vidět na veletrhu Media´99, který proběhl současně s Polygrafem na pražském Výstavišti. Ale o čem to bylo skutečně?

 

 

 

Jak se vám líbí?

11. listopadu 1999, 00.00 | Grafika se obléká do nového hávu a my bychom rádi věděli, jak se vám líbí? Zajímá vás, jak návrh vznikal nebo chcete jen kritizovat? Obojí vám rádi umožníme.

 

 

 

Recognita Plus 5.0 je tady !!!

11. listopadu 1999, 00.00 | Populární OCR program je uváděn na český trh v nové české verzi a za výrazně nižší cenu! Jaká byla tisková konference a co je nového se dozvíte v naší reportáži.

 

 

 

Strana výpisu

... 47

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: