Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Ztopoření v barvách

28. března 2000, 00.00 | ... můžete vidět na termografii, která je součástí expozice snímků Lennarta Nilssona. Slavný Švéd nás provádí lůnem ženy (a muže) od okamžiku milostného splynutí až po zrod nového života. Nenechte si ujít!

 

 

 

Jednoruký bandita

23. března 2000, 00.00 | Tak nazývá Sochu svobody Vlasta Třešňák a do druhé ruky jí přitom vkládá telefonní seznam kasin. Inspirací mu byla fotografie Viktora Stoilova, kterou můžete v rámci výstavy Obrázky z cest vidět v Galerii Velryba.

 

 

 

Legenda vstala z mrtvých

14. března 2000, 00.00 | Minulý týden v úterý havarovalo letadlo slavné německé fotografky Leni Riefenstahlové. Kontroverzní hvězda, které bude letos 98 let, vyvázla s lehkým zraněním. Proč navštívila Súdán na zapřenou?

 

 

 

Případ dvakrát stažené lišky

9. března 2000, 00.00 | Billboard, který šokoval pokrytce, už neuvidíte - byl odstraněn. Ale šlo pouze o to, aby neděsil děti?

 

 

 

Žijeme rychle

2. března 2000, 00.00 | To by mohl být podtitul výstavy skupiny mladých francouzských fotografů, která tvoří pod jménem Titon. Jejím poznávacím znamením jsou útržkovitost, anonymita a netradiční fotografická technika.

 

 

 

Voyeurem na chvíli

1. března 2000, 00.00 | ... se stanete při pohledu na fotografie studentky FAMU Dorothey Bylici. Mladá Polka na nich odhaluje mnoho ze svého soukromí. Neláká vás to?

 

 

 

Kdo je mistr světa ve fotografii?

22. února 2000, 00.00 | Tento titul, i když pouze neoficiální, byl roku 1982 v Sydney udělen Karolu Benickému. Jeho fotografie, na nichž zachytil tajemství a nádheru Číny, můžete vidět na zámku v Liběchově. Udělejte si čas a budete o mimořádný zážitek bohatší.

 

 

 

Tajemství kardinálova portrétu

18. února 2000, 00.00 | Jaké charisma měl kardinál František Tomášek, že byl oblíben a uctíván i zapřísáhlými bezvěrci? Odpovědí je pohled na kardinálův portrét na výstavě fotografií Jaroslava Brandejse.

 

 

 

Atraktivní a zatracovaná

15. února 2000, 00.00 | Ano, taková je reklama. Ať už je váš názor na ni jakýkoli, faktem zůstává, že reklamní fotografie je dnes svébytným druhem umění všude na světě. Výběr toho nejlepšího, co v Čechách vzniklo za poslední desetiletí, můžete vidět v Divadle Archa!

 

 

 

Muhammad Ali byl kmotrem

7. února 2000, 00.00 | Mafie? Nebo dítěte? Nikoli, duchovním kmotrem výstavy fotografií z amerického boxerského klubu, které pořídil pětadvacetiletý student FAMU Marian Beneš!

 

 

 

Strana výpisu

... 45

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: