Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Ze společnosti

Soutěžte o fotoaparát a další ceny

7. září 1999, 00.00 | Časopis Advanced ve spolupráci se sponzory připravil zajímavou soutěž pro všechny digitální fotografy. Kromě nového digiťáku můžete vyhrát celkem 35 cen.

 

 

 

Nahá a rozřezaná

3. září 1999, 00.00 | Ke středověkému umění patřilo i skládání obrazců z lidských kostí. Z torz živých ženských těl tvoří své mozaiky fotografka a grafička Alena Hrbková, která nyní vystavuje v kavárně Medúza.

 

 

 

Také nadáváte na policii?

2. září 1999, 00.00 | Parafrázovaný název jednoho díla vám má zprostředkovat představu, jaká je atmosféra výstavy dvou umělkyň - siamských dvojčat. Čtěte recenzi, dozvíte se víc.

 

 

 

Co se o prázdninách dělo na Grafice?

31. srpna 1999, 00.00 | Připravili jsme pro Vás výběr nejzajímavějších článků, které jste možná zameškali v průběhu svojí dovolené. Nenechte si ujít to nejlepší z Grafiky!

 

 

 

Krásné časy v Hostivici

30. srpna 1999, 00.00 | Historické fotografie z přelomu století oživlé na Fotoprintu Sienna firmy CD-FOTO BLER visí na stěnách zámku nedaleko Prahy.

 

 

 

Medvědi v Nuslích

27. srpna 1999, 00.00 | Nebojte se, nejsou živí. S nimi a také s vydrami, liškami, dravci a jinými příslušníky zvířecí říše se setkáte na fascinujících přírodních snímcích fotografa Antonína Říhy v nuselském Informačním fotocentru.

 

 

 

Tajemství starých dlažeb

25. srpna 1999, 00.00 | Fotografku Magdalénu Wagnerovou fascinují staré dlažby, kamenní kostlivci, střechy, kříže. Svými technicky dokonalými snímky o nich vypráví příběhy plné tajemství.

 

 

 

Desatero otázek za Vaši výhru

24. srpna 1999, 00.00 | V anketě pořádané společně s IMPROMATEM PRAHA můžete vyhrát CD-RW mechaniku nebo některou další cenu. Stačí odpovědět na 10 jednoduchých otázek.

 

 

 

V tvrdém rytmu

20. srpna 1999, 00.00 | V Rock Café právě nyní probíhá neobyčejná výstava. Neobyčejná tím, že při prohlížení fotografií z Nepálu máte pocit, jako byste byli sami vtaženi do děje. Pouze všudypřítomná tvrdá hudba vás přesvědčí, že tomu tak není.

 

 

 

Erotický dopis

17. srpna 1999, 00.00 | ... je název jedné z fotografií slovenského Pařížana Petera Župníka. Expozice, která probíhá v galerii U Řečických, je dle mého soudu z toho nejlepšího, co je nyní v Praze k vidění.

 

 

 

Strana výpisu

... 49

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: