Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Bestia triumphans

18. ledna 2001, 00.00 | ... bylo hanlivé synonymum pro asanaci Starého Města. Navždy zmizelá zákoutí Židovského Města, Jánské náměstí dávno před stavbou Inter-Continentalu, Řetězový most aj. si můžete okamžitě porovnat se stavem téhož místa v roce 2000 - díky fotografii!

 

 

 

Jen andělé neumírají

10. ledna 2001, 00.00 | Lidé však ano, někteří dokonce velmi mladí. Například Karel Kameník, jehož snímky plné neuchopitelného tajemství, tichého zmaru a snových představ jsou právě nyní lákadlem Pražského domu fotografie. Vstupte a podlehnete jejich kouzlu ...

 

 

 

Nebe nebo peklo?

8. ledna 2001, 00.00 | Žebrák se psem, buddhistický mnich, indiánská slavnost - svět, který je daleko. Díky Blízkým setkáním fotografa Josefa Ptáčka jej však máte na dosah ruky a můžete sami posoudit, zda je krásný nebo krutý.

 

 

 

Z tajností žižkovského podsvětí

4. ledna 2001, 00.00 | "Profláknutý" název dokonale vystihuje dojem, který na vás udělají fotografie držitelky Grantu Prahy, Libuše Rudinské. Většina z nich je prostoupena atmosférou bizarnosti okraje lidské společnosti - byl to ale skutečný záměr autorky?

 

 

 

Manželka ho fotila nahého

28. prosince 2000, 00.00 | Ano, Jaroslav Rössler, průkopník moderní české fotografie, stál kdysi skutečně své (budoucí) ženě modelem. Výběr z poválečné tvorby tohoto umělce opravdu uhrančivé invence, jehož snímky jsou perlami mnoha cizích aukcí, nabízí České centrum fotografie.

 

 

 

Deepend vstupuje na český trh

19. prosince 2000, 00.00 | Neotřelá a přesto celosvětově uznávaná kreativní agentura Deepend vstupuje na český trh. Její netradiční tisková konference dala vše jasně na jevo, že Deepend má svůj osobitý styl.

 

 

 

Šokují a přitahují

7. prosince 2000, 00.00 | Amplituda lásky, Sfinx, Akt ve vaně, Delirama ... To jsou názvy snímků, které můžete vidět na velice diskutované výstavě Akt v české fotografii. Některé reakce dávají tušit, že s nahým lidským tělem jako uměleckým objektem se ani dnes všichni nesmířili.

 

 

 

Společenská tečka za volbou digiťáku roku

5. prosince 2000, 00.00 | Krátká reportáž a několik fotografií z oficiálního předání cen v anketě Digitálního fotoaparátu roku 2000. Jaké to je, když se sejdou konkurenti na jedné akci?

 

 

 

Poslední výstava tisíciletí

4. prosince 2000, 00.00 | ... ve virtuální galerii World Webphoto Gallery je věnována fotografiím Dagmar Hochové, autorky, která s laskavostí a pochopením glosuje všechny ty, pro něž v dnešním drsném světě jaksi není místo - děti, handicapované a prosté lidi.

 

 

 

Boris se vtíral

30. listopadu 2000, 00.00 | ... není zpráva o činnosti příslušníků ruské mafie u nás, nýbrž pozvánka na výstavu fotografa, jehož indiskrétní snímky ukazují nás samé tak, jak se nevidíme.

 

 

 

Strana výpisu

... 40 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: