Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

Nekritizovat!

15. srpna 2001, 00.00 | Jakoby žádal americký fotograf a multimediální umělec Edward Hillel, když svou současnou výstavu ve Veletržním paláci označil jako svědectví o "kolektivní paměti" - holocaustu a totalitě. Češi jsou ale jako správní Švejkové kritičtí k frázím, ideálům a symbolům. V Hillelově případě - poprávu?

 

 

 

Pionýrky v nočním klubu

10. srpna 2001, 00.00 | Promiňte - pouze před ním ... A dále: žižkovské ženy v "medvědím" úklonu, ošňůrovaný oficír, předvádějící se údernicím v bílých blůzkách. Výstava fotografií Dany Kyndrové mnohdy evokuje absurdní humor Formanových komedií ze šedesátých let!

 

 

 

Letní digitální orgie jsou zde

30. července 2001, 00.00 | Minulý týden proběhl první termín semináře Digitální fotografie na počátku tisíciletí. Jaké byly "digitální orgie", kterých se aktivně zúčastnila i naše redakce? Co nás čeká v dalších termínech za změny?

 

 

 

Vítejte v Ďáblově zahradě!

24. července 2001, 00.00 | Na návštěvu skalního útvaru stejného jména vás zve americký fotograf Clyde Butcher, jehož černobílé velkoformátové snímky americké divočiny vás doslova uhranou. Milovníkům české přírody však nabízí také několik působivých záběrů ze Šumavy!

 

 

 

Dá se fotit Kafemlejnkem?

17. července 2001, 00.00 | Ano, skvěle! Takto důvěrně totiž přezdívá Josef Sekal fotoaparátu vlastního konstrukčního návrhu, s nímž už procestoval kus světa. Jeho krajiny plné kouzelných barevných valérů, světla a plasticity si můžete prohlédnout, aniž byste vstali od svého PC.

 

 

 

Talentum.cz – učme naše talenty

13. července 2001, 00.00 | Díky "zkušebnímu provozu" serveru Talentum došlo k vykradení obsahu několika českých webů, přičemž Grafika byla mezi nimi. To ovšem není jediný sporný bod…

 

 

 

Seminář Digitální fotografie na začátku tisíciletí

12. července 2001, 00.00 | Zvolit si ten ideální digitální fotoaparát, neinvestovat zbytečně mnoho peněz do techniky a přitom se kvalitativně neomezit není snadné. Naučte se chránit svoje investice.

 

 

 

Cesta do nirvány

10. července 2001, 00.00 | Příroda mystická - i tak by se dala charakterizovat výstava fotografií Karla Kuklíka a Bohumíra Prokůpka. Klasicky krásné záběry, při nichž zapomenete, že se nacházíte uprostřed Prahy!

 

 

 

Odpočinek na hrobě

2. července 2001, 00.00 | Známý performer si pro posezení vybral vlastní rodinnou hrobku. Dalších šest fotografií ze série "7" ukazuje Václava Stratila ještě v jiných situacích. Současná výstava v trochu "ulítlé" Gandy Gallery!

 

 

 

Best Czech Interactive CD-ROM

28. června 2001, 00.00 | Jak dopadlo vyhlášení výsledků Best Czech Multimedia (Nejlepší česká multimediální prezentace)? Přes spolehlivého mediálního partnera nevzbuzuje průběh soutěže důvěru.

 

 

 

Strana výpisu

... 33 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: