Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Letní aktový workshop - Plasy 06

27. června 2006, 00.00 | Na začátek července jsme pro vás připravili opravdovou fotografickou lahůdku. Všem vášnivým fotografům nabízíme možnost strávit tři dny v úžasných prostorách kláštera v Plasech fotografováním šestice aktových modelek s podporou zkušených lektorů. IDIF pro vás zajistí nejen ubytování, lokaci, modelky a lektora, světelný park a další nezbytné příslušenství.

 

 

 

Bilboardy naše předvolební

13. června 2006, 00.00 | Co zmůže, nebo pokazí editace fotografie v kombinaci s grafikou - to se ukáže právě na billboardu. Svůj názor na vybrané billboardy ze současné kampaně před volbami na Slovensku nám napsal Tomáš Haverlík.

 

 

 

Digiforum - další svátek fotografie právě proběhl

2. června 2006, 00.00 | Předposlední květnový den - 30.5. 2006 proběhlo v pořadí již osmé Digiforum, významná akce spojující fotovýstavu, veřejnou konferenci a fotografické workshopy. Nyní tedy nastal čas ohlédnout se zpět. Co všechno bylo k vidění a jak dopadlo zatím poslední Digiforum?

 

 

 

Expedice Philippines 2006

22. května 2006, 00.00 | Dne 26. dubna 2006 začal projekt Philippines 2006. Autoři projektu fotograf Libor Špaček a kameraman Jiří Novota odletěli s další členkou týmu Martinou Benešovou na Filipíny vytvořit sérii dokumentárních filmů a fotografií. 18. května pracovní skupinu doplní Eva Aichmajerová. Poslední člen expedice v roli „záložníka“, Jiří Heller, vytváří týlové zázemí. Návrat výpravy je plánován na 5. června tohoto roku.

 

 

 

Anketa aneb grafická studia se představují

18. května 2006, 00.00 | Dnešní článek je vlastně jakousi anketou, v které jsme oslovili přední grafická studia, abychom se jich zeptali, jak vidí a hodnotí současný polygrafický trhu v České republice.

 

 

 

Studenti grafických škol ve službách velkých korporací

12. května 2006, 00.00 | Význam a úroveň grafického designu roste. Zásluhu na tom mají jak čeští designéři, tak i firmy. Konkurence je nutí k vyjádření akceptovatelnému nejen pro malou českou kotlinu, ale i pro vizuálně vyspělejší země. Studenti našich uměleckých škol rozhodně v tomto ohledu mají co říci.

 

 

 

Světový den grafiky téměř bez zájmu

9. května 2006, 00.00 | Den Mezinárodní rady organizací grafického designu ICOGRADA, který každoročně připadá na 27. duben, proběhl u nás takřka bez zájmu. Proč tomu tak je? Copak není u nás zájem o grafiku, nebo je na vině špatná marketingová strategie?

 

 

 

Tomáš Padevět: Film miluju stejně jako hudbu

21. dubna 2006, 00.00 | Mladý autor a mladá tvář letošního Febiofestu. Pestrý motiv filmově perforovaných pampelišek jako by vítal jaro, které se stále někde toulá. V sálech při filmových projekcích rozhodně nechybělo. Grafický designér a výtvarník Tomáš Padevět ho tam donesl.

 

 

 

Prvorepubliková nostalgie v Mánesu

19. dubna 2006, 00.00 | V dolní části pražské výstavní síně Mánes právě probíhá výstava ke 130. výročí narození Tomáše Bati. Reklamy, poutače, prodejny bot a reprezentativní výběr dobových reklamních plakátů - to vše je k vidění na výstavě, trvající až do 6. května.

 

 

 

Konference Tisk a Zadavatel 2006

18. dubna 2006, 00.00 | V polovině května proběhne v Praze již třetí konference Tisk a zadavatel, který je určen zejména marketingovým pracovníkům, kteří zajišťují výrobu letáků, katalogů, brožur a dalších tiskovin. Jaké jsou možnosti snížení nákladů na tisk a zefektivnění jejich distribuce?

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: