Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

Tip na více než 200 úchvatných fotografií, které stojí za to vidět!

2. ledna 2009, 00.00 | Sice jsme se již rozloučili s minulým rokem 2008, ale to neznamená, že vzpomínka na něj se „vypaří“ tak rychle jako dým ze silvestrovských rachejtlí. Díky úchvatným fotografiím, které pořídili světoví profesionální fotografové, se nám tento rok bude ještě nějakou dobu připomínat. Po dvou předchozích článcích vám přinášíme třetí díl, kterým odkazujeme na pozoruhodný výběr fotografií, jenž daly dohromady dvoje renomované zahraniční noviny.

 

 

 

Pár tipů, které se vám mohou hodit při fotografování ohňostroje

31. prosince 2008, 04.00 | Silvestr je „magickým“ dnem oslav a je již vžitou tradicí oslavit tuto příjemnou chvíli pořádným ohňostrojem. Pro fotografy se tak otvírá skvělá příležitost k pořízení zajímavých snímků. Aby byl výsledek fotografování co možná nejpovedenější, je dobré přihlédnout k několika zásadám, které mohou být pro snímání ohňostroje užitečné. Přinášíme vám jejich stručný výčet a spolu s tím i pár tipů na významnější tuzemské ohňostrojové akce.

 

 

 

Další výběr velmi zajímavých fotografií roku 2008

30. prosince 2008, 00.00 | Tímto vám přinášíme další selekci zajímavých fotografií, které byly v roce 2008 pořízeny profesionálními fotografy z celého světa. Neváhejte a prohlédněte si je – stojí za to!

 

 

 

IDIF Openhouse: Nové přednášky!

9. prosince 2008, 00.00 | V předvánočním shonu pro Vás Institut digitální fotografie připravil Večer otevřených dveří tak, aby si na něj mohl najít čas opravdu každý! Těšit se můžete na bohatý doprovodný program i několik cenových (vánočních) akcí. Pro velký zájem a rychlé zaplnění všech přednášek, jsme pro vás připravili 3 další bloky, které začínají od 21. hodiny. Neváhejte a registrujte se HNED!

 

 

 

Vánoční večer otevřených dveří IDIFu

2. prosince 2008, 00.00 | Institut digitální fotografie pořádá pravidelně dny otevřených dveří, v rámci kterých nabízí široké veřejnosti možnost seznámit se s jeho činností a vyzkoušet si v praxi řadu dovedností spojených se soudobou fotografií. V předvánočním shonu jsme pro Vás připravili Večer otevřených dveří tak, aby si na něj mohl najít čas opravdu každý! Těšit se můžete na bohatý doprovodný program i několik cenových (vánočních) akcí...

 

 

 

Dárkové certifikáty IDIFu

26. listopadu 2008, 00.00 | Vánoce se blíží, proto jsme pro vás připravili speciální nabídku - možnost nákupu Dárkových certifikátů za akční ceny! Nabídka platí do 24. 12. 2008 a doba platnosti certifikátů je neomezená. Proto neváhejte a objednávejte!

 

 

 

Podle odhadů bude mít v roce 2013 globální trh s digitální fotografií hodnotu 230,9 miliard USD

11. listopadu 2008, 00.00 | Výzkumná zpráva amerického institutu BBC Research odhaduje, že hodnota celosvětového tržního odvětví s digitální fotografií nabude v roce 2013 impresivní výše cca 230,9 miliard USD. Pojďme se na zmiňovanou zprávu podívat blíže, abychom si mohli udělali bližší představu částkách, které se celkově v „kolotoči“ digitální fotografie „otáčejí“.

 

 

 

Digit #21 - Veletrhy v 21. století - dávají smysl?

7. listopadu 2008, 00.00 | V 21 dílu videopodcastu Digit se jeho protagonisté Petr Mára a Jan Březina zamýšlejí nad smyslem veletrhů v dnešní době. Nabízejí srovnání IT, fotografických a obecných akcí tohoto druhu v ČR i zahraničí.

 

 

 

Jaké bylo 13. Digiforum?

4. listopadu 2008, 00.00 | Digiforum - v pořadí již třinácté, je úspěšně za námi! Tentokrát jsme se setkali poprvé v nových prostorách moderního hotelu Clarion a do (již tak bohaté) nabídky přednášek, přibylo zbrusu nové téma - digitální video! A jaké tedy 13. Digiforum bylo?

 

 

 

Pozvánka na akci Canon Profi Photo day na velkém formátu

4. listopadu 2008, 00.00 | Společnosti Canon, Fotoškoda, EIZO a Grafie si Vás dovolují pozvat na setkání v rámci akce Profi Photo Day na velkém formátu, které se koná 12. 11. 2008 od 10.00h. do 16.00h.
v areálu ZOO Praha.

 

 

 

Strana výpisu

... 21 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: