Další výběr velmi zajímavých fotografií roku 2008 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální fotografie

Další výběr velmi zajímavých fotografií roku 2008

30. prosince 2008, 00.00 | Tímto vám přinášíme další selekci zajímavých fotografií, které byly v roce 2008 pořízeny profesionálními fotografy z celého světa. Neváhejte a prohlédněte si je – stojí za to!

Všimli jsme si, že náš předchozí retrospektivní výběr těch údajně nejlepších fotografií pořízených v roce 2008 se setkal s velkým čtenářským zájmem. Proto zde přinášíme jeho volné pokračování a nabízíme vám tak další tipy a odkazy na renomované webové portály, které představily výběr dle nich těch nejzajímavějších snímků za rok 2008. Mimo portálu www.boston.com, na který jsme odkazovali již v předchozím článku (zde navazujeme poukazy na další snímky), se konkrétně se jedná o internetové stránkywww.chicagotribune.com, www.vault.sportsillustrated.cnn.com, www.online.wsj.com. V těchto výběrech se často nalézají skutečně velmi pozoruhodné snímky, proto neváhejte a prohlédněte si je (na dané weby se dostanete kliknutím na náhledové obrázky).

THE BOSTON GLOBE
Níže uvedený odkaz na retrospektivní výběr nejlepších snímků za rok 2008 dle „The Boston Globe“ odkazuje na druhé a třetí pokračování celkově třídílné kolekce fotografií.

Druhý díl

Druhá část třídílné kolekce snímků kategorie “The Best of” za rok 2008 bostonského listu „The Boston Globe“ “; Zdroj: www.boston.com

Třetí díl

Třetí část třídílné kolekce snímků kategorie “The Best of” za rok 2008 bostonského listu „The Boston Globe“ “; Zdroj: www.boston.com

CHICAGO TRIBUNE
Rovněž chicagské noviny „Chicago Tribune“ na svých stránkách uveřejnily výběr nejzajímavějších fotografií za rok 2008 pořízených jejich fotoreportéry. Výběr obsahuje celkem 45 snímků.

Nejlepší fotografie za rok 2008, vybrané americkými novinami „Chicago Tribune“- součástí flashové prezentace je i zajímavá hudba. ; Zdroj: www.chicagotribune.com

SI VAULT
„Si Vault“ je sportovní web, který spadá do rozvětveného mediálního „impéria“ společnosti CNN. Níže vám přinášíme tip na jeho výběr těch nejpoutavějších sportovních snímků za rok 2008. Daná kolekce skýtá 56 fotografií.

Nejlepší sportovní snímky za rok 2008 dle portálu “SI VAULT”; Zdroj: www.vault.sportsillustrated.cnn.com

THE WALL STREET JOURNAL
Prestižní noviny „The Wall Street Journal“ na svých webových stránkách před několika dny uveřejnily dvoudílný výběr zajímavých snímků, které byly pořízeny v průběhu několika minulých dnů. Zde vám nabízíme odkazy na oba díly daného výběru fotografií.

Prní díl

První díl kolekce zajímavých snímků dle amerických novin „The Wall Street Journal“; Zdroj: www.online.wsj.com

Druhý díl

Druhý díl kolekce snímků dle amerických novin „The Wall Street Journal“; Zdroj: www.online.wsj.com

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: