Dárkové certifikáty IDIFu - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Dárkové certifikáty IDIFu

26. listopadu 2008, 00.00 | Vánoce se blíží, proto jsme pro vás připravili speciální nabídku - možnost nákupu Dárkových certifikátů za akční ceny! Nabídka platí do 24. 12. 2008 a doba platnosti certifikátů je neomezená. Proto neváhejte a objednávejte!

Vánoce jsou již za dveřmi a proto jsme pro Vás připravili speciální nabídku - Dárkové certifikáty za akční ceny! proto neváhejte a využijte našich slev pro absolvování IDIF kurzů dle aktuální nabídky - viz: IDIF kurzy. Akce trvá až do 24. 12. 2008! Dárkový certifikát je listina, sloužící jako příjemný dárek - například k narozeninám, k výročí, nebo právě k vánocům. Ale proč také neobdarovat své blízké jen tak, pro radost?

Dárkové certifikáty vydává Institut digitální fotografie po každém absolvování jím organizovaného kurzu. Nyní tento certifikát můžete zakoupit - ať už pro sebe, či pro své blízké. Na listinu můžete uvést libovolné jméno a příjmení dotyčné osoby. Dárkový certifikát může být vystaven na určitou finanční hodnotu, či přímo na konkrétní kurz. Lze jej využít nejen na kurzy, ale i na nákup publikací IDIFu či k pronájmu ateliérů. Nemusí se vyčerpat najednou, ale peníze se na něj nevrací. Navíc, doba platnosti je neomezená

Dárkový certifikát lze zakoupit od 9-17 hodin v pracovních dnech (pondělí-pátek) v kanceláři Institutu digitální fotografie (Hálkova 2, Praha 2). Můžete si jej také telefonicky objednat na čísle: +420 296 200 051, nebo +420 606 767 660. Po uhrazení příslušné částky bude certifikát zaslán doporučeně na jakoukoliv adresu.

Dárkové certifikáty

Původní cena (Kč)Nová cena (po slevě)
1000950
20001900
30002800
40003700
50004600

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: