Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Vymítač reklamy opět kulturně jamuje

29. března 2006, 00.00 | Zajímavou a především provokativní alternativu k reklamním sdělením nabízejí vydavatelé kanadského časopisu Adbusters. Na serveru adbusters.org představují stěžejní reklamní kampaně a dostupné nástroje, jak vytisknout plakát, vyvěsit banner či stáhnout nejrůznější, zpravidla parodizující, upoutávky. Vytvářejí tak podle slov zakladatele Adbusters Foundation Kalle Lasna akustický obraz naší doby.

 

 

 

Přijďte si popovídat na Reklamu a Polygraf

24. března 2006, 00.00 | Institut digitální fotografie a společnost Grafika Publishing připravily pro veletrh Reklama a Polygraf 2006 společnou expozici, která vám nabídne řadu praktických informací a zajímavý program. Přijďte si s námi popovídat o tom, co vás zajímá.

 

 

 

Marian Matta - putování po horách

24. února 2006, 00.00 | Dnešním článkem startujeme seriál, ve kterém si budeme představovat autory snímků, které se objevují v naší fotogalerii. Samozřejmě budeme vybírat podle kvality snímků a následující text by vám měl autory více přiblížit. Můžeme doufat, že prozradí něco ze svých technik, popíší nám způsob své práce apod. Dnes začneme s autorem, který u nás publikuje své snímky pod přezdívkou "matta". V galerii si m

 

 

 

Jak bude vypadat kancelář budoucnosti?

15. února 2006, 00.00 | Jaké budeme mít kanceláře a jejich vybavení v blízké budoucnosti? Tuto otázku si jistě mnozí z nás nejednou položili. Společnost Oki Systems uspořádala na toto téma zajímavou diskuzi a na co se tedy můžeme těšit a čeho se obávat? Jak se nám bude pracovat za několik let?

 

 

 

CES 2006 - pohled na trendy příštího roku

19. prosince 2005, 00.00 | Veletrh CES se pravidelně koná na samém počátku roku v Las Vegas a je jakýmsi oknem do právě přicházejícího roku. Nabízí přehled trendů, které nás čekají a vystoupení řady leadrů IT a CE průmyslu. Na co se můžeme těšit od 5.ledna 2006 v rámci on-line zpravodajství?

 

 

 

HP v roce 05 plné změn

14. prosince 2005, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard uspořádala koncem minulého týdne tiskovou konferenci, na které oznámila své výsledky za finanční rok 2005. Co všechno o sobě prozradil tento IT gigant?

 

 

 

Bezplatný workshop Fantazie bez hranic

30. listopadu 2005, 00.00 | Přijďte a poznejte, jak můžete výrazně zefektivnit svoji uměleckou a grafickou tvorbu nad rámec běžně používaných postupů a technik. Na workshopu vedeném zkušeným profesionálním grafikem Martinem Zhoufem uvidíte víc než jen Corel Painter IX, tablety Wacom a HP tisková řešení v akci.

 

 

 

Diskuzní večer s krajinářem Pavlem Brunclíkem

28. listopadu 2005, 00.00 | 7.12.2005 proběhne v IDIFu večer s profesionálním českým fotografem Pavlem Brunclíkem, jehož specialitou jsou úžasné krajinné fotografie ze všech koutů světa. Chcete vědět jak se člověk může stát profesionálním fotografem cestovatelem?

 

 

 

HeavenArt 2005: Šance pro mladé kreativce

28. listopadu 2005, 00.00 | Síť kaváren Cofee Heaven je pořadatelem soutěže, určené pro mladé umělce do 26 let. Utkat se zde můžete celkem ve čtyřech disciplínách: grafika, fotografie, hudba a volná kategorie. Soutěž trvá do 31.12.2005 a nabízí příležitost získat zajímavý finanční bonus.

 

 

 

Adobe včera otevřelo v Praze regionální centrálu

24. listopadu 2005, 00.00 | Včera došlo za přítomnosti místopředsedy vlády ČR ke slavnostnímu otevření středo a východoevropské centrály Adobe v Praze. Využili jsme této příležitosti a zeptali se na několik aktuálních otázek.

 

 

 

Strana výpisu

... 26 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: