Přijďte si popovídat na Reklamu a Polygraf - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

Přijďte si popovídat na Reklamu a Polygraf

Veletrhy a vystavy

24. března 2006, 00.00 | Institut digitální fotografie a společnost Grafika Publishing připravily pro veletrh Reklama a Polygraf 2006 společnou expozici, která vám nabídne řadu praktických informací a zajímavý program. Přijďte si s námi popovídat o tom, co vás zajímá.

Veletrh Reklama & Polygraf akcí s bohatou tradicí, která v sobě spojuje oblasti klasického pre-pressu a polygrafie s reklamními aplikacemi. Proto i spojení IDIFu a Grafiky, které umožňuje prezentovat digitální fotografii v širším kontextu. Na co všechno se můžete těšit, pokud navštívíte naší expozici – stánek č. 17 ve střední hale na Pražském výstavišti – příští týden mezi 29. a 31.3.2006?

Zajímavá technika v praxi
Již loni jsme návštěvníkům veletrhu v rámci doprovodného programu nabídli možnost vyzkoušet si improvizované profesionální fotografické studio. Letos proběhne podobný projekt, který však nabídne mnohem pestřejší výběr techniky a ucelené fotografické workflow.
Světelný park dodá společnost FOMEI a kromě záblesků řady Digital budou k vidění a vyzkoušení nejrůznější reflektory, softboxy, fotografické deštníky, rádiově řízené odpalování a další příslušenství. Fotografovat budeme portréty v kombinaci s vynikajícím českým designovým nábytkem.
Fotografovat budeme fotoaparáty značky Canon a nebude chybět několik objektivů pro vyzkoušení různých variant portrétové fotografie. Přesvědčíme vás, že portrét se dá fotografovat takřka libovolným objektivem, pokud nechybí fotografický nápad.
A chybět nebude ani zpracování fotografií v Adobe Photoshopu a jejich tisk na tiskárně HP DesignJet 130. Díky projekci budete moci sledovat úpravu a tisk fotografií takříkajíc naživo.

Setkání s lektory IDIFu
Reklama & Polygraf 2006 nabídne nejen možnost vidět a vyzkoušet techniku v praxi, ale i diskutovat se zkušenými lektory IDIFu o vlastních fotografických projektech či případných problémech. Můžete využít možnosti bezplatně se poradit s profesionály svého oboru a rozšířit si tak své obzory.


Foto: Karel Pobříslo

Časový rozvrh:

  • Středa 29.3.2006 10:00 - 12:30: fotografie Karel Pobříslo, poradna Jan Březina
  • Středa 14:00 - 18:00 : fotografie/poradna Karel Pobříslo
  • Čtvrtek 30.3.2006 10:00 – 12:30: fotografie/poradna Jan Březina
  • Čtvrtek 30.3.2006 14:00 – 18:00: fotografie Jan Březina, poradna Ondřej Neff
  • Patek 31.3.2006 10:00 – 12:00: fotografie Vít Mádr, poradna Jan Březina
  • Patek 31.3.2006 14:00 – 17:00: fotografie/poradna Vít Mádr


Foto: Vít Mádr

Speciální nabídka
Návštěvníci veletrhu budou moci využít i možnosti zakoupení odborné literatury za speciální veletržní ceny či získání slevy na kurzy obou společností. K dispozici budou jak fotografické publikace IDIFu a publikace Grafiky Publishing zaměřené na problematiku platformy Macintosh, tak i vybrané fotografické publikace vydavatelství Zoner Press.


Foto: Jan Březina

Těšíme se na setkání s vámi
Doufáme, že využijete možnosti vyzkoušet si doprovodný fotografický program a zejména osobního kontaktu se zástupci IDIFu a Grafiky. Těšíme se na vaše dotazy v poradně a zároveň přejeme dobré jarní světlo.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: