Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

ILFORD se probral z finančního komatu

8. dubna 2005, 00.00 | Britská společnost ILFORD, tradiční výrobce špičkových černobílých materiálů a inkjetových médií, byla převzata managementem a zřejmě se tak definitivně zbavila svých finančních potíží. Výroba nejznámějších černobílých materiálů tak zůstane zachována.

 

 

 

INNOVATE 05 – výstava produktů společnosti Xerox

18. března 2005, 00.00 | Výstava Innovate společnosti Xerox patří každoročně k jedním z největších prezentací výrobků a služeb této společnosti, která se letos konala v Národním památníku na žižkovském Vítkově.

 

 

 

Sára Saudková: Každý je trochu sprosťák a trochu anděl

3. prosince 2004, 00.00 | Na rozhovoru jsem se se Sárou Saudkovou domlouvala již před rokem. Možná je ale dobře, že jsme se tehdy míjely, neboť mezitím se v životě této charismatické ženy odehrálo několik závažných změn. Narodil se jí syn, přestěhovala se … a dostala nabídku zúčastnit se reprezentativní výstavy FotoArtFestival v Polsku, kde bude v nejlepší světové fotografické společnosti. K té směřovala hned první otázka.

 

 

 

HP uzavřelo svůj fiskální rok a bilancuje

2. prosince 2004, 00.00 | Společnost Hewlett-Packard včera na své tradiční výroční tiskové konferenci zveřejnila základní informace o svém nedávno uzavřeném fiskálním roce. Jak vypadá taková meziroční bilance jednoho z nejúspěšnějších IT dodavatelů?

 

 

 

Vycházka s IDIFem na Židovské pece

30. listopadu 2004, 00.00 | V sobotu se konala další fotografická vycházka Institutu digitální fotografie. Posledně to
bylo na honosném vrchu Petříně, tentokrát na proletářské Parukářce a na Židovských pecích
na Žižkově.

 

 

 

Co jsme pro vás připravili na Invex

7. října 2003, 00.00 | Včera na brněnském výstavišti začal letošní ročník veletrhu Invex. Naše vydavatelství spolu s Institutem digitální fotografie pro vás na této akci připravilo několik zajímavých exponátů.

 

 

 

Jediným kliknutím...

29. září 2003, 00.00 | V pátek proběhla ve Společenském sále Kongresového centra v Praze Adobe Acrobat Roadshow. Pokud jste se akce nemohli zúčastnit, přinášíme vám krátkou rekapitulaci dění.

 

 

 

Adobe Acrobat 6.0 Roadshow

23. září 2003, 00.00 | Amos Software stejně jako Adobe Systems budou chybět na letošním Invexu a místo prezentace na veletrhu společně připravují sérii seminářů po celé ČR. Nejaktuálnější akcí je Adobe Acrobat 6.0 Roadshow.

 

 

 

Český Olympus vstoupil do Evropy s předstihem

23. září 2003, 00.00 | Včera bylo slavnostně otevřeno nové sídlo české pobočky společnosti Olympus. Kromě nové kancelářské budovy bylo novinářům představeno i nové servisní, tréningové a call centrum pro celou Evropu, které je součástí nového komplexu.

 

 

 

Dvakrát o lecčems s Romanem Sejkotem

17. září 2003, 00.00 | Jak se na celebritu sluší, nechal na sebe hodinku čekat. Důvodem ale byla práce, které teď má fotograf Roman Sejkot (*1963) více než dost. Kromě vlastní tvorby je to například spolupráce s baletem Národního divadla, která jej stále více pohlcuje, mnoho času rovněž věnuje pronikání do tajů digitální technologie. Zajímá vás, jak umělec tvoří své mystické fotoobrazy?

 

 

 

Strana výpisu

... 28 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: