Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

Velmistr tajemna

9. dubna 2001, 00.00 | Kam pluje loď, která se vynořila z mlhy? Kdo bydlí za slepým oknem? Odkud přijeli kočovníci vozem s plachtou? Tajemstvím dýchají fotografie Jana Lauschmanna, který svůj první snímek udělal již roku 1912!

 

 

 

Spánek rozumu plodí příšery

6. dubna 2001, 00.00 | Příšeru z alobalu, dílo Jitky Splítkové, můžete vidět ve foyeru Akademie věd ČR. Těžiště výstavy je však v černobílých fotografiích téže autorky, které se překvapivým způsobem vyjadřují ke vztahu člověka a okolního světa.

 

 

 

Trhni si!

30. března 2001, 00.00 | Zdá se, že národ se dělí na dvě poloviny: na ty, kteří tento billboard milují, a jeho vášnivé odpůrce. O tom, kam patří autorka článku, se dočtete právě v něm. Výstavu jsme tentokrát - vzhledem k jarní únavě - pojali také spíše odpočinkově.

 

 

 

Velké jarní soutěžení!

29. března 2001, 00.00 | Připravili jsme pro vás několik soutěží spojených s veletrhy Interkamera 2001 a AppleExpo 2001. Získejte volné vstupenky, kapesní počítač Visor, počítačové hry, webkamerky či digitální fotoaparát!

 

 

 

Vybrat si svůj pranýř

21. března 2001, 00.00 | Fotografka Zuzana Richterová prošla zkušeností komunistického kriminálu, kterou přetavila v plastické příběhy - jednou žensky emotivní, jindy mužsky ironické. V Německu, kde žije, jsou její snímky přirovnávány ke Kafkově próze.

 

 

 

Basiková si odskočila aneb Škola portrétu

20. března 2001, 00.00 | Báru na WC nevyfotil chtivý paparazzo, nýbrž renomovaný umělec. Atraktivní výstava ale naštěstí zdaleka není bulvární záležitostí, i když zde uvidíte snímky Bočanové, Chýlkové, Havla a Dáši, Naomi, prince Charlese i jiných celebrit.

 

 

 

Interkamera 2001 se blíží

19. března 2001, 00.00 | Co se chystá na letošním ročníku Interkamery? Jaký bude doprovodný program a kolik zaplatí návštěvníci za vstupné? Základní informace najdete v našem článku.

 

 

 

VG Tip: Alena Marková

14. března 2001, 00.00 | Alena Márková vystavuje ve Virtuální galerii celkem 17 fotografií české krajiny. Vydejte se s autorkou na toulky naší vlastí.

 

 

 

Ostrov pohody na Reklamě

2. března 2001, 00.00 | Pozor, neplést s Fidelovým ostrovem Svobody! Na Reklamě se můžete vylodit nejen na něm, očekáváni však jste i na vojenské základně či na střelnici. Prezentace firem letos opravdu nepostrádají nápad!

 

 

 

Každou vteřinu jinak

1. března 2001, 00.00 | Warren Neidich je původním povoláním neurobiolog a oční lékař. Z New Yorku, kde žije, přivezl do Prahy sérii snímků, které vypovídají o tom, jak se vteřinu po vteřině mění naše vnímání světa.

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: