Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

Fotoklub Havířov oslavuje 10 let činnosti výstavou fotografií

3. dubna 2012, 00.00 | Fotoklub Havířov srdečně zve všechny čtenáře serverů Fotografování.cz a Grafika.cz na výstavu fotografií svých členů, kterou připravil při příležitosti oslav deseti let své činnosti.

 

 

 

Vánoční dny otevřených dveří IDIFu

16. listopadu 2009, 00.00 | Nestůjte přede dveřmi, pojďte dál! Zveme vás na Vánoční dny otevřených dveří v Institutu digitální fotografie. Přijměte naše pozvání na předvánoční setkání fandů a příznivců digitální fotografie. 3. prosince v Praze a 15. prosince v Brně se můžete těšit na zajímavý program, možnost zafotit si v našich ateliérech a řadu drobných vánočních dárků.

 

 

 

Expedice Afrika 2009: pojeďte s námi!

24. srpna 2009, 00.00 | Pojeďte s IDIFem objevovat krásy Jihoafrické republiky. Máme pro vás zajímavý patnáctidenní program, zahrnující mnoho příležitostí pro zdatné i méně zdatné fotografy. Není zde nijak těžké pořídit zajímavé snímky a také na zdejší příjemné zážitky budete dlouho vzpomínat. Nejedná se ovšem o kurz s cílem vzdělání v konkrétní oblasti fotografie. Idea spočívá spíše ve vzájemné spolupráci a sdílení zážitků. POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA !!

 

 

 

Jaké bylo 14. Digiforum?

19. června 2009, 00.00 | Největší veletrh digitální fotografie u nás, který jako jediný v ČR nabídne pro každého fotografa - bez ohledu na jeho zkušenosti, technické vybavení či zaměření - novou inspiraci, informace a zkušenosti. Tento svátek digitální (nejen) fotografie pořádá IDIF již od roku 2002 a stále se těší velkému zájmu laické i odborné veřejnosti. A jaké bylo právě proběhnuvší - v pořadí již 14. Digiforum?

 

 

 

Fotografické výstavy 14. Digifora

22. května 2009, 00.00 | Zveme všechny náruživé fotografy na blížící se 14. Digiforum! Možná nepatříte mezi vášnivé obdivovatele fotografické techniky, možná nejste pravidelnými návštěvníky fotografických workshopů a přednášek... Ale určitě rádi čerpáte inspiraci studováním a rozborem zajímavých snímků. Pokud ano, právě pro vás jsme připravili hned pět zajímavých fotovýstav, kde naleznete inspirativní fotografie ze všech možných koutů celého světa!

 

 

 

14. DIGIFORUM je za dveřmi!

15. května 2009, 00.00 | Dne 2. června 2009 se v Clarion Congress Hotelu Prague koná v pořadí již 14. DIGIFORUM! Nenechte si proto ujít příležitost, navštívit největší akci svého druhu v ČR. K vidění zde bude rozsáhlá výstava fototechniky, velké množství tématicky zaměřených workshopů, dále fotovýstavy, přednášky, možnost setkání s našimi předními fotografy a mnoho, mnoho dalšího. Srdečně Vás všechny zveme na tento neoficiální svátek digitální fotografie! Neváhejte a registrujte se již nyní - počet míst je omezen!

 

 

 

Komponovaný večer v IDIFu

17. dubna 2009, 00.00 | Ve čtvrtek 28. května 2009 se od 17:00 otevřou brány IDIFu a všechny milovníky fotografie (ale nejen je) rádi uvítáme v našich prostorách - na speciálním Komponovaném večeru. Čeká vás pestrý večerní program, na kterém se dozvíte spoustu zajímavých informací. Celá akce potrvá až do 21:00. Počet míst je omezen, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve!

 

 

 

Den otevřených dveří IDIFu v Brně

3. března 2009, 00.00 | Ve čtvrtek 26.3.2009 ve 13. hodin se otevřou brány brněnské pobočky Institutu digitální fotografie v rámci Dne otevřených dveří. Nejen milovníci digitální fotografie se můžou těšit na bohatý program ve dvou přednáškových blocích, které povede zkušený fotograf Jan Březina.

 

 

 

Den otevřených dveří v IDIFu

12. února 2009, 00.00 | V sobotu, 7. března 2009 v 10:00 se otevřou brány IDIFu a všechny milovníky fotografie (ale nejen je) uvítáme v našich prostorách - na Dni otevřených dveří. Těšit se můžete na pestrý celodenní program, kdy celá akce potrvá až do 16:00. Podrobnosti naleznete v článku. Počet míst je omezen, proto neváhejte a registrujte se již NYNÍ!

 

 

 

Polaroid PoGo: První digitální fotoaparát umožňující okamžitý tisk fotografií

15. ledna 2009, 00.00 | Firma Polaroid se pokusila "oprášit" svůj kultovní věhlas, který si vybudovala za desetiletí výroby speciálních fotoaparátů umožňující okamžité zhotovení snímků. Představila totiž Polaroid PoGo digitální fotoaparát, který umožňuje něco podobného, ale s pomocí digitální technologie. Slučuje v sobě 5Mpix fotoaparát a miniaturní tiskové zařízení, které dokáže téměř vzápětí zhotovit snímky formátu 2 x 5 palce.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: