Společenská tečka za volbou digiťáku roku - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Reportáže

Společenská tečka za volbou digiťáku roku

5. prosince 2000, 00.00 | Krátká reportáž a několik fotografií z oficiálního předání cen v anketě Digitálního fotoaparátu roku 2000. Jaké to je, když se sejdou konkurenti na jedné akci?

Anketa o Digitální fotoaparát roku 2000 je již zdárně za námi, výsledky jsou vyhlášeny a ceny předány. Právě k předání cen bychom se rádi trochu vrátili, respektive k jeho oficiální podobě. 30.11. 2000 proběhla společenská akce, která byla určena pro zástupce jednotlivých distribučních společností, a kromě předání cen jako takových představovala jedinečné setkání lidí z oboru. A jaké to bylo?

Jakožto pořadatelé jsme pro společenský večer zvolili trochu netradiční prostory rodinného restaurantu na Okoři. Toto místo se vyznačuje několika unikátními vlastnostmi. V první řadě to je dostatečný, cca 15km odstup od ruchu hlavního města, přestože doprava není problém. Navíc prakticky v celé Okoři chybí jakékoli pokrytí signálem mobilních telefonů, takže kdo se dostavil nebyl nikým rušen a celá akce proběhla v nebývale uvolněné atmosféře. V neposlední řadě Okoř nabízí krásný pohled na osvětlenou zříceninu.

Pozvánky jsme rozeslali do více jak dvaceti distribučních společností zastupujících výrobce digitálních fotoaparátů na českém trhu. Přestože se všechny značky v anketě přímo neúčastnily, naší snahou bylo zejména informovat zástupce jednotlivých společností o anketě jako takové. Navíc jsme pro všechny přítomné připravili podrobné výsledky ankety, které představují prakticky jediný nezávislý zdroj informací o preferencích českých uživatelů DF.

Na akci se dostavili zástupci většiny významných značek působících na českém trhu. Namátkou jmenujme Canon, Fuji, HP, Olympus či Sony. Účast samozřejmě nebyla 100%, přesto jsme byli příjemně překvapeni zájmem distributorů.

Náplní krátkého oficiálního programu bylo, kromě přestavení ankety a poodkrytí plánů do budoucna, předání cen přítomným zástupcům úspěšných značek. Tohoto nelehkého úkolu se skvěle zhostila sl. Křížová z našeho obchodního oddělení. Nečekaným zpestřením se pak staly projevy zástupců oceněných společností, které svou neotřelostí předčily všechna očekávání.

Po krátkém rautu následovala neformální část, která dala prostor mnoha diskusím mezi zástupci jinak konkurenčních společností. Uvolněná atmosféra zbavená hašteření a popichování byla asi tím nejcennějším výsledkem celé akce. Není divu, u dobrého piva se dobře diskutuje.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Reportáže  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: