Ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Ze společnosti

Muž, který fotografoval Salvadora Dalího

13. srpna 1999, 00.00 | ... doma, v soukromí, což se podařilo jen málokomu. Kdo to je? Václav Chochola. Kde tyto fotografie najdete? Čtěte recenzi!

 

 

 

Skandál ve výstavní síni

10. srpna 1999, 00.00 | Na výstavě Rok 1989 očima fotografů najdete vedle snímků Jana Šibíka, Jana Saudka a jiných i fotografie pořízené objektivem příslušníka pohotovostního pluku Veřejné bezpečnosti. Příklad liberálnosti nebo trapas?

 

 

 

Toužící oko

6. srpna 1999, 00.00 | Výstava, na níž uvidíte fotografii na slaném papíře, kanadskou přírodu před stotřiceti lety, snímky G. B. Shawa i dokument o výstavbě newyorských mrakodrapů. Skutečná pastva pro (toužící) oko.

 

 

 

Hledání smyslu v nesmyslu

2. srpna 1999, 00.00 | Jak vypadá nejstarší známá fotografie ve zdigitalizované podobě? Co vznikne, když se fotograf nedívá do hledáčku? Spěje umění dneška k samoúčelnosti? Odpověď na tyto kuriózní otázky dává recenze fotografické instalace.

 

 

 

Žena uprostřed násilí

29. července 1999, 00.00 | Mladá americká fotografka Ami Vitale je tak křehké postavy, že její přítomnost v mužích probouzí ochranitelský pud. Jejím působištěm je však místo, které bylo donedávna peklem - Kosovo.

 

 

 

První česká digitální slepice

26. července 1999, 00.00 | Umí slepice plavat? Žere Viagru? Odkud se berou zlatá vejce? Čtěte článek o výstavě, jejíž jeden exponát je tak šokující, že neprošel autorovou cenzurou (viz ilustrační foto).

 

 

 

Jedinečná země

19. července 1999, 00.00 | Grafiti na zdi Juliina domu ve Veroně, tváře nejznámějších italských vrahů, ale i proměny italské krajiny nebo model od Versaceho můžete vidět na fotografické výstavě v Italském kulturním institutu.

 

 

 

Zadáno pro Malostraňáky!

14. července 1999, 00.00 | A pro všechny, kdo mají rádi Malou Stranu s její nenapodobitelnou atmosférou. Na výstavě, o níž je tento článek, potkáte mnoho slavných Malostraňáků, třeba Wericha, Čepka, Trnku ... Nenechte si ujít!

 

 

 

Jak daleko jsme od komunismu

9. července 1999, 00.00 | Deset let cesty postkomunistických států střední a východní Evropy se rozhodla zmapovat výstava prací fotografů polského deníku Gazeta Wyborcza. Téma zajímavé, zpracování ještě více!

 

 

 

Hra světel

1. července 1999, 00.00 | Co dokáže světlo na divadelní scéně - to vám předvede výstava, o níž se dočtete v tomto článku.

 

 

 

Strana výpisu

... 50

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: