Veletrh VISCOM 2005 klepe na dveře - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

Veletrh VISCOM 2005 klepe na dveře

21. září 2005, 00.00 | Na přelomu září a října proběhne v německém Düsseldorfu veletrh Viscom 2005, který je zaměřený na velkoformátová řešení, vizuální, komunikační techniku, signmaking a samozřejmě produkty s tím související.

Ve dnech 29. 9. - 1. 10. 2005 proběhne u našich sousedů, v německém Düsseldorfu na výstavišti v hale číslo 6, třetí ročník veletrhu VISCOM 2005, který je zaměřený na velkoformátová řešení, vizuální, komunikační techniku a signmaking. Celá akce se koná pod záštitou společnosti Reed Exhibitions Deutschland GmbH. Na tomto veletrhu, který je pořádán v dvouletých periodách, budou představeny novinky evropského trhu v těchto oborech a zastoupeny by zde měly být všechny druhy vizuální komunikace. Co nás tedy čeká a nemine?

Co uvidíme?

Na veletrhu VISCOM 2005 budou k vidění všechna nová řešení a produkty z oblasti signmakingu – včetně světelných a neonových reklam, dále novinky z oboru digitálního tisku a sítotisku (chybět samozřejmě nebude ani grafický a průmyslový tisk). Na své si přijdou i zájemci o reprografiku a gravírovací techniku. A v neposlední řadě nebude pochopitelně chybět ani vybavení a stroje z těchto (či přidružených) oborů, jako jsou například: spotřební materiály, zařízení, světla, neony, hardwarové vybavení, softwarové aplikace, reklamní systémy, technika a bohatá nabídka příslušenství a služeb.

Vystavovatelé a návštěvníci

Letošní ročník nabídne okolo 300 vystavovatelů z více jak 30 zemí. Jedná se vesměs o výrobce, distributory a společnosti nabízející zařízení, materiály, hardware / software, příslušenství, technologie a hnow-how vědomosti z oborů: signmakingu, digitálního tisku a podobně (viz. předcházející odstavec). Poměr vystavujících bude následující:

  • Digitální tisk a média: 41%
  • Velkoplošná a světelná reklama: 22%
  • Gravitování: 12%
  • POP Display: 11%
  • Sítotisk: 8%
  • Média: 6%

Pro jaké typy návštěvníků je veletrh VISCOM 2005 určen? Především o odborníky z oborů: marketing, reklama a média. Konkrétně: reklamní agentury, reklamní techniky, obchodníky a nákupčí v oblasti neonů, světelné reklamy, plošné a veletržní reklamy, vnější reklamy, sítotisku a digitálního tisku. Dále odborné fotolaboratoře, obchodníky s vybavením - stavbou stánků, architekty, plánovací oddělení, specialisty v oboru z oblasti průmyslu, obchodu a služeb. Předpokládaná návštěvnost bude okolo 10 000 lidí.

VISCOM 2005 je za dveřmi

Na posledním veletrhu VISCOM, v roce 2003, představovala návštěvnost zhruba 8 900 lidí, z toho 93 % odborníků z 83 států. Nový zákaznický potenciál zde našlo 68,9 % vystavovatelů, kteří zde uzavřeli nové obchodní kontakty. Prezentuje se zde mezinárodní špička oboru (72 % návštěvníků má rozhodující vliv ve svých odděleních) a etabluje se na profesionálních a reprezentativních stáncích mezinárodních firem v oboru digitálního tisku a reklamních technik.

Celková rozloha vystavovací plochy činí 24 000 m2. Otevírací doba bude: od 10:00 do 18:00 hodin (29. a 30.9. – čtvrtek, pátek) a od 10:00 do 17:00 hodin (1.10. – sobota). Ceny vstupného se pohybují od 15 euro (žáci, studenti, skupiny), přes 24 euro (denní vstupné) až po 34 euro (třídenní permanentka). Veletrh pořádá společnost Reed Exhibitions Deutschland GmbH, se sídlem v Düsseldorfu. Grafika.cz je partnerem VISCOMského veletrhu a samozřejmě vás budeme informovat o průběhu celé akce i všech představených novinkách.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: