Petr Podhajský odchází ze společnosti - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Petr Podhajský odchází ze společnosti

8. července 2005, 00.00 | Různé glosy a úvodníky nejsou na tomto serveru rozhodně častým formátem, přesto mi dovolte drobnou výjimku coby oficiální rozloučení a současně oznámení mého odchodu ze společností, které se podílejí na chodu tohoto serveru.

Různé glosy a úvodníky nejsou na tomto serveru rozhodně častým formátem, přesto mi dovolte drobnou výjimku coby oficiální rozloučení a současně oznámení mého odchodu ze společností, které se podílejí na chodu tohoto serveru.

Když jsem v roce 1998 spoluzakládal s Honzou Březinou Grafiku On-line byla to doba plná nadšení a zapáleného budování všeho, na co zbýval čas. Stejně jako mnoho dalších nadšenců jsme po nocích připravovali pro ostatní informace o tom, co nás v tu chvíli zajímalo a bavilo - digitální zpracování obrazu, nejrůznější grafické tutoriály, tipy z oblasti pre-pressu a tisku, různé reportáže a testování. Netrvalo to dlouho a s rostoucí návštěvností serveru k nám přišel první inzerent a nadšenecký projekt se tak postupně rozrůstal do seriózní firmy se zaměstnanci, prostory a odpovídajícím zázemím. S rostoucí společností jsme se postupně seznamovali se všemi funkcemi a nástrahami podnikání, začali jsme chápat nutnost určité diverzifikace pracovních činností a vytvoření firemní struktury schopné postupně obsluhovat jak stovky obchodních partnerů, tak především doslova statisíce našich čtenářů a uživatelů, které si služby Grafiky On-line a dalších našich projektů našli. Sám jsem tak postupně opustil zajímavé, ale nesmírně náročné místo koordinátora obsahu Grafiky a čím dál více se věnoval nejrůznějším organizačním záležitostem, kterých bylo okolo Grafiky On-line a následně založeného Institutu digitální fotografie vždy dost.

Přestože existuje samozřejmě mnoho věcí, které si zaslouží další vylepšování, myslím, že se nám toho v relativně malém týmu podařilo opravdu hodně a za to patří všem můj dík - jak společníkům, tak zaměstnancům a všem externím spolupracovníkům a lektorům. Ať jde o pravidelné zpravodajství na serverech jako grafika.cz, fotografovani.cz, digineff.cz, mujmac.cz, skoro každodenní dobře zorganizované kurzy v našich fotografických ateliérech a nově vybudované počítačové učebně či akce jako je Forum digitální fotografie či polygrafická konference Tisk a zadavatel, vždy se potvrdilo, že se zapálenými spolupracovníky jdou uskutečňovat velké a úspěšné věci i bez přítomnosti ohromného kapitálu.

Ale jak se říká, v nejlepším je třeba odejít a i já jsem se rozhodl svoji budoucnost spojit se svými dalšími zájmy. Ti, co mě dobře znají, vědí, že je to komoditní obchodování, kterému věnuji svoji pozornost již nějaký ten pátek a kterému jsem zasvětil i web financnik.cz

Co konkrétně to znamená pro chod společností? Pochopitelně nic - můj odchod byl plánován a postupně realizován dlouhou dobu dopředu a nedávná valná hromada, na které jsem oficiálně odprodal své obchodní podíly stávajícím společníkům, byla pouze onou viditelnou třešničkou na dortu. Jedinou změnou je pochopitelně fakt, že od počátku července již nevyřizuji žádnou agendu spojenou s chodem Grafiky Publishing nebo Institutu digitální fotografie. Jakékoliv pracovní záležitosti prosím směřujte buď na obecné e-maily , nebo na Honzu Březinu (), který je nyní jednatelem obou společností.

Ještě jednou mi prosím dovolte, abych Vám všem poděkoval za spolupráci a přízeň, kterou jste věnovali projektům, které jsem měl tu příležitost vytvářet. Bylo to skutečně fajn období a věřím, že všem aktivitám se bude dařit minimálně tak dobře jako dosud a také Vy bude se službami, které obě společnosti poskytují, spokojeni.

Petr Podhajský

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: