Digitální orgie - dějství druhé - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Digitální fotografie

Digitální orgie - dějství druhé

29. listopadu 2001, 00.00 | Včera proběhl druhý termín naší Vánoční digitální show 2001, kterou pořádáme ve spolupráci s O. Neffem. Jaké to bylo? Které digitální fotoaparáty právě nejvíc letí a co připravujeme pro poslední prosincový termín?

Včera proběhl druhý a zároveň letošní předposlední termín Vánoční digitální show 2001 pořádané naší redakcí ve spolupráci s Ondřejem Neffem a společností Aaron. V příjemných prostorech Privátního klubu MAT se tentokrát sešlo nejvíc účastníků ze všech podzimních a předvánočních termínů akcí věnovaných digitální fotografii. Navíc se tentokrát sešla parta velmi aktivních a věděníchtivých posluchačů, takže již v první přednáškové části se rozpoutala bohatá diskuse.

Ve střední části bylo k dispozici opět několik desítek digitálních fotoaparátů, počítače UMAX s LCD monitory a tiskárny HP photosmart 1315 a Olympus Camedia P400. Z nejnovějších digitálních modelů chyběla v podstatě pouze G2ka od Canonu, která je v ČR v současnosti prakticky nedostupná. Nicméně pokud ji chcete vidět v praxi, můžete zajít na Roadshow Canonu, která je právě dnes v Praze.

Které modely digitálních fotoaparátů se včera nejvíce prodávaly? Nejoblíbenějším se tentokrát stal model Canon PowerShot S40, který dorazil do Čech těsně před akcí, takže defakto šlo o jednu z prvních možností si tento fotoaparát reálně u nás koupit. Druhé místo patřilo Olympusu C2100UZ, o který je stále velký zájem díky akční ceně 19.990Kč. A dostalo se i na takové modely jako Canon S30, Fuji FinePix 50i, HP photosmart 912 či Olympus C4040Z.

A co jsme připravili na poslední, tedy prosincový termín? Pokud se přihlásíte na termín 3.12.2001 (což je již v pondělí!), můžete se těšit na přednášky O.Neffa a mé. Na nového testování prakticky všech aktuálních modelů digitálních fotoaparátů a na nového partnera, kterým je společnost Content. Ta kromě jiného přislíbila velmi zajímavé akční ceny na modely značek Canon a Nikon. Namátkou Canon Powershot G1 bude k dostání za 34.850Kč vč. DPH či Nikon CoolPix 885 za 25.600Kč vč. DPH. Pokud budou k dodání, tak velmi dobrá cena bude i na G2ky a další modely.

Takže pokud máte zájem o diskusi s O.Neffem či mnou, nebo hodláte využít poslední možnosti zvýhodněného nákupu na Vánoční digitální show 2001, tak máte nejvyšší čas se registrovat. Online registraci účasti najdete na adrese https://www.grafika.cz/seminar.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: