Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Epson Stylus SX440W a SX445W s připojením Wi-Fi

31. srpna 2011, 00.00 | První dva modely kompaktních vícefunkčních zařízení Small-in-One řady Stylus SX4xxW nabízí cenově úsporný tisk s výhodou možnosti využít bezdrátové připojení Wi-Fi a tisku bez počítače pomocí elegantního ovládání přes dotykový panel. Jsou určeny pro domácí využití a malé i středně velké podniky.

 

 

 

DTP Tools iDML: editujte dokumenty InDesignu na iPadu!

31. srpna 2011, 00.00 | Společnost DTP Tools přichází v těchto dnech na trh s jednoduchým editorem InDesign dokumentů pro Apple iPad. Co vše daný prostředek nabízí a jak moc je skutečně použitelný v praxi?

 

 

 

Rozšiřte si své fotografické obzory (Kurzy)

31. srpna 2011, 00.00 | Chcete si rozšířit své fotografické obzory? Zajímá vás konkrétní fotografická disciplína, ale chybí vám potřebné znalosti či zkušenosti? A nebo prostě jen hledáte inspiraci či příležitost setkat se s podobně "postiženými" - spřízněnými dušičkami? Neváhejte a navštivte některý z fotografických kurzů Institutu digitální fotografie...

 

 

 

Final Cut Pro X - 4. Rendering na pozadí a export

31. srpna 2011, 00.00 | Kdykoli se v předchozích verzích použily určité efekty či modifikace, bylo nutné sestavenou sekvenci explicitně vyrenderovat. Při této činnosti nemohl uživatel dělat nic jiného než sledovat progress bar.

 

 

 

Epson Roadshow 2011 po střední a východní Evropě

31. srpna 2011, 00.00 | Začátkem září odstartuje Roadshow 2011 společnosti Epson po zemích střední a východní Evropy, na které bude obchodním a korporátním partnerům a zástupcům médií představena nová strategie „Engineered for business“ a produkty pro nadcházející období.

 

 

 

Nejlepší Matte Painteři světa (4. část): Ludovic Iochem

30. srpna 2011, 00.00 | Francouzský tvůrce Ludovic Iochem je známý svým technickým přístupem k matte paintingu. Specializuje se na „neviditelné“ dokreslovačky, takové, které když divák pochválí, znamená to, že tvůrce selhal, neboť si jich nikdo neměl všimnout. Více se dozvíte ve čtvrtém díle našeho tématu.

 

 

 

Fotografujeme s DSLR: Expoziční režimy – podruhé (díl 9.)

30. srpna 2011, 00.00 | V předchozích dílech našeho seriálu jsme si komplexně přiblížili expozici a vše, co k ní patří. V dnešním článku si přiblížíme ryze praktické využití expozičních pouček a všeho, co jsme do teď probírali. V této závěrečné „expoziční“ kapitole si posvítíme na expoziční režimy (nyní kreativní), představující velice důležitý díl „skládanky“, protože právě expozičními režimy přímo a rychle ovlivňujeme samotné nastavení fotoaparátu v různých fotografických situacích.

 

 

 

Dokonale nabité zářijové FotoVideo

30. srpna 2011, 00.00 | Je konec prázdnin, konec mokrých dovolených a časopis FotoVideo přináší na každé své straně něco unikátního a s velkým časovým přesahem.

 

 

 

Hewlett-Packard: ovladače tisku pro Mac OS X Lion

30. srpna 2011, 00.00 | Společnost HP oznámila, že bude poskytovat ovladače tisku a zákaznickou podporu pro OS X Lion – nový operační systém pro počítače Mac od firmy Apple. HP tak chce umožnit uživatelům zařízení Mac získat plnou zákaznickou podporu pro více než 1 300 tiskových a skenovacích zařízení, včetně nejnovější produktové řady multifunkčních tiskáren, které HP nabízí po celém světě.

 

 

 

Chartwell font: inovativní tvorba grafů v sazbě i na Webu

29. srpna 2011, 00.00 | Rodina OpenType fontů Chartwell z dílny společnosti TK Type usnadňuje zásadním způsobem publikování koláčových, sloupcových a čárových grafů. Jaké jsou výhody a nedostatky spojené s použitím daných fontů?

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: