Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

RandomControl FRYRENDER 1.5 (2)

11. října 2011, 00.00 | V pokračování seriálu o externím unbiased rendrereru FRYRENDER se podíváme na umělé zdroje osvětlení, nastavení renderu, práci s FRYRENDER editorem a pokročilé materiály.

 

 

 

Genius Ergo 7000: bezdrátová myš s dlouhou výdrží

10. října 2011, 00.00 | Nová bezdrátová myš s ergonomickým designem používá optický snímací senzor s rozlišením 1 200 dpi pro přesnější pohyb. Baterie díky úsporné technologii dokáže myš napájet až šest měsíců. Na výběr jsou tři barevné varianty: klasicky černá, metalicky fialová a metalicky zelená. Doporučená koncová cena je 329 Kč včetně DPH.

 

 

 

Pohledy do nitra monitoru Apple Thunderbolt Display

10. října 2011, 00.00 | AnandTech přinesl podrobnou recenzi monitoru Apple Thunderbolt Display včetně jeho částečného rozebrání a iFixit poté monitor rozebrala úplně.

 

 

 

CorelDRAW: Kancelářské křeslo (2/2)

10. října 2011, 00.00 | V tomto tutoriálu navazujeme na předchozí díl návodu pro tvorbu vektorového křesla ve stylu závodní autosedačky.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (27. část)

7. října 2011, 00.00 | S přáteli a kamarády, o kterých byla řeč minule, si určitě rádi občas „posedíme“ nebo společně navštívíme nějakou tu večerní a noční akci. I tady ale budeme chtít alespoň trochu fotografovat. Nebo i víc než trochu. Je to problém?

 

 

 

Zoner Photo Studio 14: komplexní práce s fotografiemi

7. října 2011, 00.00 | Dokonalá organizace, vyhledávání a prohlížení digitálních fotografií, skvěle vybavený editor pro úpravy běžných i RAW snímků a bohaté exportní a publikační funkce, tak by se dala už několik let stručně charakterizovat aplikace Zoner Photo Studio. Nová verze programu přidává například GPU akceleraci, má vylepšené prostředí editoru fotografií, efekt HDR Tone Mapping, nové efektové filtry, detailně nastavitelnou redukci šumu a mimo jiné inovace konečně nabízí i přímé propojení Photo Studia s online galerií Zonerama.

 

 

 

Fujifilm FinePix X-S1 a plány s bezzrcadlovým modulárním systémem

6. října 2011, 02.00 | Společnost Fujifilm na tokijské prezentační akci představila svůj nový high-endový kompaktní fotoaparát vybavený zoomobjektivem velkého rozsahu a potvrdila svůj záměr vybudovat vlastní kompaktní modulární systém s bezzrcadlovými fotoaparáty s výměnnými objektivy.

 

 

 

RandomControl FRYRENDER 1.5 (1)

6. října 2011, 00.00 | Recenze a úvod do práce s méně známým externím rendererem (nejen) pro Autodesk Maya.

 

 

 

Sony Alfa NEX-7 – první zkušenosti

5. října 2011, 00.00 | Nejnovější kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy poskytuje nejen zajímavé čistě technické parametry, ale také se dobře ovládá, nabízí celou řadu zajímavých praktických a kreativních funkcí a svou koncepcí vzbuzuje zasloužený zájem odborníků i potenciálních uživatelů. Po základním představení vám nabízíme první zkušenosti z krátkého otestování přístroje z předprodukční série plus několik zkušebních snímků.

 

 

 

CorelDRAW: Kancelářské křeslo (1/2)

5. října 2011, 00.00 | V dnešním článku se budeme věnovat kresbě kancelářského křesla. Jeho design vychází ze závodní autosedačky a patří tak k moderním a zajímavým objektům do interiéru. Hojně je využíváno hráči počítačových her, kteří mají v oblibě auta.

 

 

 

Strana výpisu

... 17 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: