Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Představujeme: Peter Lik

24. října 2011, 00.00 | Peter Lik, Australan s českými kořeny, patří mezi nejrespektovanější a nejdráže prodávané fotografy krajiny na světě. Jeho panoramatické fotografie produkované v limitovaných edicích jsou často srovnávány s tvorbou Anselma Adamse. Kromě jiného je nyní můžete vidět i v jeho první evropské galerii v Praze.

 

 

 

Lightworks 2010: netradiční profesionální video editor

24. října 2011, 00.00 | Editor videa s atypickým grafickým rozhraním, netradičními pracovními postupy a především s opravdu hodně odlišnou koncepcí ovládání formou nezávislých pracovních oken vyvíjí společnost EditShare pro Windows, Mac OS X a také pro Linux. Plná verze Lightworks bude k dispozici v listopadu, bezplatnou betaverzi editoru si však můžete stáhnout již dnes.

 

 

 

Corel WinDVD 11: přehrávač multimédií s podporou 3D videa a GPU akcelerací

21. října 2011, 11.00 | Podporu řady formátů multimediálních souborů a DVD/Blu-ray médií, nové grafické rozhraní, GPU akceleraci a především rozšířenou podporu 3D videa včetně konverze 2D obrazu do 3D podoby přináší nová verze softwarového přehrávače Corel WinDVD.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (29. část)

21. října 2011, 00.00 | Zní to jako sen – fotografovat tak jednou skutečné Superstars, ocitnout se v jejich těsné blízkosti, poznat je zblízka, zjistit, jaké jsou ve skutečnosti, proslavit se jako ony…

 

 

 

CINEMA 4D R13, subsurface scattering a univerzální modelovací shader

20. října 2011, 00.00 | Dnešní pozastavení u nové CINEMY 4D R13 věnujeme shaderům. Změny v této oblasti nejsou nějak dramaticky široké, ale přesto jsou poměrně zásadní. Vynikající efekt podpovrchového šíření světla, vynikající shader cihel, maska terénu a upravený art shader. Upravený velmi decentně, přesto zásadně. Dnes zůstaneme u kreativy, příště u exteriérových povrchů...

 

 

 

MainType 4.0: vylepšený správce písem

20. října 2011, 00.00 | Nová verze správce vektorových písem ve formátech OpenType, TrueType a Adobe Type 1 má modernější grafické rozhraní včetně uživatelem volitelného rozvržení pracovních panelů, umí rychle vyhledávat fonty podle několika parametrů a provádět zálohování či obnovu sad písem ze stanovené databázové složky.

 

 

 

Lowepro: nové brašny a pouzdra představené na podzim 2011

19. října 2011, 00.00 | Krátkou sérii článků, zaměřenou na zajímavé podzimní novinky v nabídce fotobatohů, fotobrašen a pouzder Lowepro, zakončíme výčtem menších produktů pro každodenní použití i na cesty, dovolené, výlety a další různé příležitosti, na které si chceme vzít své kompaktní fotografické vybavení, anebo jen kompaktní fotoaparát. Představujeme nápadité brašny Compact Courier 80 a StreamLine 100 a praktická a elegantní pouzdra Quick Case 100/120 a Melbourne 10.

 

 

 

CorelDRAW: Interaktivní přechod po osnově

19. října 2011, 00.00 | V dnešním článku si předvedeme funkci nástroje interaktivní přechod. K myšlence mě dovedla účastnice kurzů CorelDRAW, jejíž dotaz byl, zda jde vytvořit tečkovaná spirála. V CorelDRAW lze téměř vše
a mnohdy i více než očekáváme, jen musíme nalézt postup, pokud možno ten nejsnazší, a jeho praktické využití.

 

 

 

Canon představil dlouho očekávanou novinku EOS-1D X

18. října 2011, 14.00 | Na nástupce Canonu EOS-1Ds Mark III se čekalo celý letošní rok. Řada fandů Canonu spekulovala o tom, kam až může Canon zajít s rozlišením své další špičkové DSLR a padala horentní čísla až o stovkách megapixelů. A jakou variantu zvolili japonští konstruktéři? Místo honby za rozlišením dali přednost univerzálnosti fotoaparátu a vznikl model EOS 1D X.

 

 

 

Začínáme s V-Ray - díl 1

18. října 2011, 00.00 | Vítám vás u prvního dílu českých videotutorialů Začínáme s V-Ray.

 

 

 

Strana výpisu

... 15 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: