Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

ACDSee 14: nová verze populárního organizéru obrázků a fotografií

18. října 2011, 00.00 | Nová stěžejní kdysi legendárního správce a prohlížeče grafických souborů se i nadále zaměřuje na práci s digitálními fotografiemi. Vyjma zkráceného názvu aplikace nabízí ACDSee 14 vylepšené označování snímků barevnými značkami, přidávání a vizualizaci GPS metadat s pomocí Google Maps, kreslicí nástroje a několik nových uměleckých efektů pro zpracování snímků.

 

 

 

FOMEI: UNI-LOC tripody, monopody a hlavy

17. října 2011, 10.00 | Podzimní FOMEI TOP pravidelně představuje zajímavé novinky, které rozšiřují nabídku FOMEI. Letos zde měla premiéru zcela nová značka v portfoliu produktů FOMEI – UNI-LOC – a kompletní nabídka dvou řad profesionálních tripodů a monopodů z pevné oceli a ocelových slitin s velkou variabilitou a univerzálním použitím.

 

 

 

Tutoriál pro Adobe Illustrator: Červená sedačka

17. října 2011, 00.00 | Pomocí jednoduchých postupů, práce se základními tvary, odsazenými cestami, mřížkou přechodů a gradienty si uděláme elegantní moderní červené sofa, které můžete použít v rozličných projektech, jak bude ukázáno na závěr tutoriálu.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (28. část)

14. října 2011, 00.00 | Od fotografií přátel a známých, stejně jako od fotografování za obtížných světelných podmínek, je ke svatební fotografii jenom krůček. Obojího si tu užijete nad hlavu. A časem se možná posunete až mezi profesionály, kteří se fotografováním svateb docela slušně živí. Pár tipů pro začátek se může hodit.

 

 

 

Synology DiskStation Manager 3.2: nejen domácí mediální server

14. října 2011, 00.00 | Unikátní operační systém produktové řady NAS serverů Synology nabízí již nějakou dobu nejen multitasking úloh, ale také velký počet funkcí pro monitoring systému, sdílení souborů, zálohování a dálkovou správu dat. NAS servery Synology mimo jiné obsahují i funkce domácího multimediálního centra, realizovaného prostřednictvím několika serverových aplikací a služeb.

 

 

 

JVC GC-PX10 – foto-videokamera

13. října 2011, 00.00 | Firma JVC letos už podruhé rozšířila nabídku multifunkčních multimediálních přístrojů. V únoru zaujala naši pozornost modelem hybridní videokamery, která je i fotoaparátem – GC-PX1, a na říjen připravila model GC-PX10 s 12megapixelovým snímačem CMOS, který umožňuje natáčet Full HD video 1080/50p, fotografovat v režimu rychlého souvislého snímání nebo pořizovat obrazové podklady umožňující analyzovat třeba pohyb sportovců nebo tanečnic.

 

 

 

Jeden na koni, druhý na oslu? Možná oba v plném trysku!

13. října 2011, 00.00 | Má smysl NVidia Quadro, nebo není od věci rezignovat na osvědčenou značku kvality a vystačíme si s hráčským železem? Jednou tak, podruhé onak. Ale také je možné oba světy kombinovat, vůbec ničemu to nevadí. Proč ne, však to umí. V jednom stroji Quadro a GeForce může být i slušné kombo. Dnešní pozastavení by to mělo dokázat...

 

 

 

Nik Color Efex Pro 4: stylizace a efektové úpravy fotografií

12. října 2011, 00.00 | Sada filtrů pro efektové úpravy, stylizaci a barvové korekce fotografií obsahuje celkem 55 filtrů pro Adobe Photoshop, Photoshop Lightroom a Apple Aperture. S pomocí Color Efex Pro 4 můžete vizuálně obohatit svá fotografická díla, barevně je vylepšit, vytvářet umělecké černobílé fotografie, nebo třeba upravovat a efektově retušovat portrétové či svatební snímky, to vše navíc s využitím technologie interaktivních kontrolních bodů U Point.

 

 

 

EIZO představuje novinky pro poslední kvartál roku 2011

12. října 2011, 00.00 | EIZO uvedlo novinky pro podzim 2011 z oblasti zobrazovacích zařízení a softwarů pro správu barev. Konkrétně se jedná o dvojici LCD novinek z řady kancelářských modelů „EV“, dále „multifunkční“ model řady „FORIS“, Panel pro náročné řady CG. Mezi novinky patří též upgrade ColorNavigator (aktuálně ve verzi 6) a nový kalibrační software EasyPIX2...

 

 

 

Anti-Aliasing Tuner 11.08: rendering a vyhlazování písem ve Firefoxu

11. října 2011, 00.00 | Nevyhovuje vám standardní metoda vyhlazování písem běžného textového obsahu webových stránek v Mozilla Firefoxu? Snadná pomoc - změňte si vlastnosti vyhlazování fontů v zajímavém doplňku Anti-Aliasing Tuner.

 

 

 

Strana výpisu

... 16 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: