Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Hewlett-Packard, Toner Expres a řetězec PrintStation.cz

4. října 2011, 01.00 | Společnosti HP a Toner Expres zahájily provoz nového řetězce digitálních tiskových center PrintStation.cz. Nové tiskové centrum kromě špičkového zpracování dokumentů nabídne i široké portfolio doplňkových služeb hlavně pro firemní klientelu.

 

 

 

FOMEI TOP 2011 – ohlédnutí za tradiční podzimní výstavou

4. října 2011, 00.00 | Letošní podzimní FOMEI TOP, tradiční prodejní, prezentační a kontraktační výstava, se uskutečnila 22. a 23. září v areálu společnosti FOMEI. Je určena obchodníkům, profi a hobby fotografům, studentům a široké veřejnosti se zájmem o fotografování a produkty FOMEI. Akci navštívilo kolem 900 návštěvníků z České republiky, Slovenska a Polska.

 

 

 

Říjnové FotoVideo je šité jen vám na míru!

4. října 2011, 00.00 | Na trh přichází další vydání fotografického časopisu, který má vše, co má mít. Nechybí mu krása, emoce, kontroverze a hlavně originalita. Nekopíruje, neopičí se a nepřekládá. Všechny publikované materiály jsou vlastní, autorské! Přesvědčte se, s jakými osobnostmi se můžete setkat:

 

 

 

Adobe uvolnila modul Camera Raw 6.5 a Lightroom 3.5

4. října 2011, 00.00 | Zásuvný modul Camera Raw 6.5 a Adobe Photoshop Lightroom 3.5 doplňují podporu RAW formátů více než 20 nových fotoaparátů a opravují drobné chyby.

 

 

 

Výtvarná počítačová škola Karla Pobřísla

4. října 2011, 00.00 | Již 18. října proběhne v Praze interaktivní workshop foto-grafiky vedený výtvarníkem a profesionálním fotografem Karlem Pobříslem. Využijte unikátní možnost nahlédnout pod prsty zkušenému profesionálovi a přiučit se něco v oblasti soudobé počítačové grafiky.

 

 

 

ACDSee Pro 5: přehlednější organizace snímků a nové editační funkce

4. října 2011, 00.00 | Pátá stěžejní verze známého organizéru a editoru JPEG, TIFF a RAW snímků vylepšuje například barevné označování fotografií, má lepší hromadný export snímků s nastavením jejich cílových vlastností, umí ze souborů jednoduše odstranit metadata a má i několik nových užitečných editačních funkcí pro úpravy fotek včetně tří zbrusu nových uměleckých efektů pro lomografii, fotografické koláže a zasněné stylizace snímků.

 

 

 

Modulární mikrosystémy – srovnání nejmenších modelů

3. října 2011, 00.00 | Nabídka kompaktních fotoaparátů s výměnnými objektivy se postupně zajímavě rozrůstá. Před časem představil svůj modulární mikrosystém Pentax a nejnověji nabídl své řešení také Nikon. Pohledy na kompaktní mikrosystémy jsou různé, po představení fotoaparátu Nikon 1 J1 se na přetřes dostala otázka rozměrů. Připravili jsme tedy praktické srovnání zaměřené především na tento aspekt.

 

 

 

Průvodce výukovými kurzy pro grafiku a VFX (2. část)

3. října 2011, 00.00 | Jste začínající digitální umělci a chcete se naučit pracovat se svým oblíbeným programem? Toužíte prohloubit softwarové znalosti a vytříbit tvůrčí techniku? Anebo prostě jenom chcete sledovat tréninková videa od skutečných profesionálů? Zde je druhý díl seznamu výukových kurzů, které vám dozajista pomohou...

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (26. část)

30. září 2011, 00.00 | Fotografování přátel a známých by mělo být po autoportrétu a rodině nejsnadnější disciplínou, pokud nás zajímají lidé. Vždyť kdo už by nám měl rozumět a spolupracovat, když ne ti nejbližší. Přesto má i toto téma několik „oříšků“.

 

 

 

Adobe Premiere Elements 10: inovovaný editor domácího videa

30. září 2011, 00.00 | Premiere Elements má v oblasti zpracování videa podobnou úlohu jako Photoshop Elements u organizace a práce s digitálními fotografiemi. Aktuální desátá verze editoru je nově k dispozici ve 32 bitové i 64 bitové verzi, rozšiřuje možnosti vyhledávání grafických souborů v Organizeru, má vylepšený speciální efekt typu Pan & Zoom, dva šikovné video filtry pro korekce barev a podporuje dále například export AVCHD videa i ukládání HD video na DVD média.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: