Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

HyperSnap 7: dokonalé snímání oken a obrazovek ve Windows

15. srpna 2011, 11.00 | HyperSnap patří mezi profesionální screen capturingové nástroje a umí sejmout obsah prakticky libovolného okna či obrazovky Windows včetně snímků z her nebo okna přehrávaného videa. Sedmá stěžejní verze programu přináší nové pracovní prostředí ve stylu Ribbon UI, výrazně rozšířené funkce pro editaci screenshotů s podporou průhlednosti, ukládání PDF dokumentů, plugin pro Firefox a jiné užitečné inovace.

 

 

 

Fujifilm FinePix JX370 a JX420

15. srpna 2011, 00.00 | Dvojice cenově dostupných kapesních kompaktů nabízí snímače CCD s velmi vysokým rozlišením, 14 a 16 milionů pixelů, objektiv s pětinásobným optickým zoomem od 28 do 140 mm po přepočtu na kinofilmový přístroj a řadu praktických i zábavních funkcí včetně režimu automatického rozpoznání scény, funkce i-Flash, panoramatického snímání nebo rozpoznání obličeje, úsměvu a mrknutí, a umožňuje rovněž pořizovat videozáznam HD/720p.

 

 

 

Nejlepší Matte Painteři světa (3. část): Alp Altiner

15. srpna 2011, 00.00 | Opět se vracíme k seriálu o nejlepších novodobých matte painterech, abychom si tentokrát představili Alpa Altinera, všestranného umělce, který pracoval na filmech jako 300, Superman Returns, X-Men: The Last Stand či Speed Racer.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (19. část)

12. srpna 2011, 00.00 | Každý den se všude kolem nás odehrává spousta zajímavého. Čas od času ale význam anebo pompéznost okolních událostí nabude takzvaně celospolečenského významu.

 

 

 

Type 3.0: editor vektorových písem za babku

12. srpna 2011, 00.00 | Type je prakticky neznámý, zato však vzhledem ke své nízké ceně až překvapivě funkční editor vektorových písem ve formátech OpenType a TrueType, který může dobře posloužit při úpravách stávajících fontů, jejich konverzi, nebo při designu nových variant písem.

 

 

 

Nový software pro Macy

11. srpna 2011, 00.00 | Apple vydal utilitu Lion Recovery Disk Assistant a drobné aktualizace programů Logic Pro 9 a Logic Express 9. Vývojáři dostali novou beta verzi Mac OS X 10.7.2 a klientského softwaru pro iCloud. A Skype 5.3 pro Mac doplňuje podporu HD videohovorů a Lionu.

 

 

 

Nové bezdrátové základnové stanice Applu poskytují vyšší výkon a lepší dosah

11. srpna 2011, 00.00 | AnandTech podrobně otestoval nové modely AirPort Extreme Base Station a Time Capsule a zjistil, že jejich přenosové rychlosti a dosah WiFi připojení se významně zlepšily.

 

 

 

Epson Stylus SX130 – cenově dostupné multifunkční zařízení

11. srpna 2011, 00.00 | Svůj nový model výrobce nabízí v první řadě domácím uživatelům, kteří vyžadují kompaktní multifunkční zařízení umožňující snadný tisk za přijatelnou cenu, kopírování a skenování. Jednoduché nastavení a snadné použití umožňuje také ovládací panel se čtyřmi tlačítky.

 

 

 

Acer TravelMate 8481

11. srpna 2011, 00.00 | Tenký, lehký, ale výkonný notebook na cesty se 14palcovým displejem, dobrým zabezpečením a delší výdrží baterie. Používá procesory Intel Core druhé generace, které provádějí firemní aplikace o 60 % rychleji než procesory předchozí generace a inteligentně přizpůsobují výkon prováděné úloze, což přispívá k rychlejší odezvě multitaskingu i k efektivnímu využití energie.

 

 

 

CINEMA 4D – zarovnání více UV map na jednom plátně

11. srpna 2011, 00.00 | Pokud to lze, je klíčem k úspěchu zjednodušování. Například je vhodné, abychom měli ve scéně co nejmenší počet materiálů a proč tedy nespojovat objekty právě podle materiálů. Jenže pokud mají materiály unikátní textury, pak musíme na plátně správně zarovnat UV souřadnice těchto objektů tak, aby se nepřekrývali. Dnes se podíváme na to, jak tuto prekérní situaci vyřešit.

 

 

 

Strana výpisu

... 28 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: