Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Nejlepší Matte Painteři světa (1. část): Dylan Cole

11. července 2011, 00.00 | O filmových režisérech, hercích, skladatelích či kameramanech se dá dočíst na mnoha místech. Významní tvůrci triků však mnohdy zůstávají opomenuti. Tento seriál článků to hodlá napravit.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (14. část)

8. července 2011, 00.00 | Fotografovat rodinu a klíčové rodinné události vás nikdo učit nemusí, to umí přeci každý a alba, netbooky, fotorámečky, mobily a iPody plné fotografií jsou jasným důkazem. Jistě, ale kvalita a úroveň takových záběrů? Budu mírný: silně kolísavá.

 

 

 

M.Zuiko Digital ED 12 mm 1:2,0 a 45 mm 1:1,8

8. července 2011, 00.00 | Oba nové objektivy mikro 4/3 standardu pro Olympus Pen díky svému sofistikovanému strukturovanému kovovému povrchu, který jim dodává klasický stylový vzhled, dobře ladí s inovovaným designem fotoaparátů PEN. Jeden je vhodný pro reportážní a momentní fotografii a pro zachycení širokoúhlých scenérií, druhý umožňuje pořizovat detailní portréty, anebo fotografovat sportovní nebo jiné akce, a to v exteriéru i interiéru.

 

 

 

Tip pro Adobe Photoshop: přesné spasování obrázků pomocí režimu prolnutí Rozdíl

8. července 2011, 00.00 | Drobný tip pro případy, kdy potřebujete zarovnat přesně na sebe dva obrázky, které mají některé společné body. Může jít např. o více screenshotů (otisků obrazovky), dvě fotky atp.

 

 

 

Genius Pen Mouse – myš jako tužka

7. července 2011, 10.00 | Nápaditě řešená bezdrátová myš – tvarovaná jako tužka nebo kancelářské pero. Díky vylepšené optické technologii funguje na téměř každém povrchu, a to včetně oblečení, a tak není problém ovládat počítač nebo notebook doslova „na koleně“.

 

 

 

Olympus Pen Mini E-PM1

7. července 2011, 01.00 | Na podzimním trhu doplní Pen Lite E-PL3 první model řady Mini, nejmenší systémový fotoaparát s výměnnými objektivy v nabídce Olympus. Bude mít opravdu kapesní rozměry, tělo má být mimořádně tenké – 18,8 mm, a velmi nízkou váhu, přitom obrazový snímač i procesor a také další systémy budou stejné jako u vyšších modelů E-PL3 a E-P3.

 

 

 

Ilford pro inkoustové tiskárny Canon

7. července 2011, 00.00 | Ilford rozšířil nabídku potisknutelných médií, kompatibilních s inkjetovými fototiskárnami Canon, Epson a HP, a nabídl praktickou podporu pro uživatele tiskáren značky Canon. Společnost FOMEI také oznámila, že řada potisknutelných médií Harman by Hahnemühle získala ocenění TIPA jako nejlepší fine art média.

 

 

 

Recenze: Excel 2011 for Mac

7. července 2011, 00.00 | Poslední část balíku Microsoft Office 2011 pro Mac je všem dobře známý Excel. Editor tabulek a grafů má své pevné místo a tradici v kancelářích firem a institucí. Je však vhodnou volbou pro obyčejné domácí uživatele?

 

 

 

Adobe Premiere Pro CS5.5: nová verze profesionálního video editoru

7. července 2011, 00.00 | Bez české lokalizace, zato s řadou zajímavých novinek byla před časem uvolněna stěžejní verze profesionálního editoru videa Adobe Premiere Pro CS5.5. Aktuální verze editoru nabízí rychlejší Mercury Playback Engine, vylepšené editační nástroje, rozšířené importní i exportní funkce, přímou spolupráci s Adobe Audition, podporu skriptů Adobe Story a různá další vylepšení týkající se například GPU akcelerace, grafického rozhraní programu či některých efektů. Třešničkou na dortu je navíc zdarma dostupný plugin pro technologii Intel Quick Sync.

 

 

 

CorelDRAW: Nová publikace „CorelDRAW Praktické příklady“

4. července 2011, 10.00 | V dnešním článku Vám představím novou publikaci, která bude již brzy k dostání na pultech. Jedná se o příručku pro ty uživatele CorelDRAW, kteří se řadí k začátečníkům či mírně pokročilým. I zdatnější uživatelé zde však objeví zajímavé typy a nové informace.

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: