Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Další dění okolo Final Cutu Pro X

24. června 2011, 00.00 | Nově uvedený Final Cut Pro X vyvolal jak u uživatelů, tak u recenzentů značně smíšené reakce, některé nedostatky programu by měly vyřešit následné aktualizace. A Automatic Duck vydala exportní doplněk Pro Export 5 pro Final Cut Pro X.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (12. část)

24. června 2011, 00.00 | Jen otevřete nějaký fotografický časopis nebo příručku, nebo se přihlásíte na podobně zaměřenou webovou stránku, již vás bombardují rady a návody, co všechno a jak přesně byste měli zrovna dnes nebo zítra vyfotit. My vám naopak poradíme, kdy máte fotoaparát schovat do brašny.

 

 

 

Panasonic Lumix DMC-TZ20 – na cesty s GPS

24. června 2011, 00.00 | Univerzálně použitelný kompakt z populární řady Lumix TZ ideální na cesty, výlety a dovolené nabízí 16× optický zoom Leica, který začíná u širokoúhlého ohniska, snímač CMOS s rozlišením 14 megapixelů, velký a kvalitní dotykový displej, umožňuje snímat ve 3D režimu a má zabudovaný modul GPS pro záznam zeměpisných údajů k pořizovaným snímkům.

 

 

 

Digital Anarchy Primatte 5.0: rychlé maskování fotografií

24. června 2011, 00.00 | Profesionální maskovací zásuvný modul pro Adobe Photoshop umožňuje automatizované a velmi rychlé maskování objektů na modrém či zeleném pozadí pro jeden či více snímků současně. Nová verze pluginu má zjednodušené pracovní prostředí a dále vylepšuje přesnost klíčování pozadí focených scén, které lze rychleji zpracovat v dávkovém režimu a prolínat odstraněné pozadí s importovanými či překryvnými vrstvami přímo v Primatte.

 

 

 

Tamrac TR404 ZipShot Mini

23. června 2011, 04.00 | Model TR404 je menší verze původního ministativu TR406 ZipShot. Verzi Mini jsme už několikrát zmiňovali v souvislosti s novými brašnami a pouzdry Tamrac, neboť se do nich krásně vejde – díky opravdu minimalizované délce ve složeném stavu. Anebo je možno použít připravené úchyty a ministativ snadno a rychle připojit k batohu nebo brašně.

 

 

 

CINEMA 4D tipy a triky – Thinking particles, jiná liga částic 1

23. června 2011, 00.00 | To, že má CINEMA 4D více možností, jak na částice, je známá věc; ovšem ne všichni, kdo mají tu možnost, využívají i Thinking particles. Je to jednoznačně škoda, a tak se dnes v této sadě video návodů vrátíme k tématu, které jsme kdysi rozebrali v článku. Obrázek je jako tisíc slov. Video? Asi ještě více!

 

 

 

Canon EF 70–200 mm 1:2,8L IS II USM v testu

22. června 2011, 02.00 | V loňském roce představený vylepšený model oblíbeného teleobjektivu se zoomem má robustní, ještě více odolné provedení, efektivnější systém optické stabilizace obrazu, ale hlavně novou optickou konstrukci s jedním fluoritovým členem a pěti z UD skla pro lepší kvalitu obrazu i s ohledem na vývoj zrcadlovek, ať už s plnoformátovým čipem, tedy odpovídajícím velikosti políčka kinofilmu, anebo se snímačem formátu APS-C/APS-H.

 

 

 

Začal se prodávat Final Cut Pro X

22. června 2011, 00.00 | V Mac App Store se objevil přepracovaný střihový program Final Cut Pro X, současně s ním se nabízejí též Motion 5 a Compressor 4. Zároveň Apple uvolnil dodatečné aktualizace pro tyto aplikace. Zbývající aplikace balíku Final Cut Studio zmizely a už se neprodává ani Final Cut Express.

 

 

 

Nodal Ninja pro panoramatickou fotografii

21. června 2011, 01.00 | Od května jsou v prodeji zajímavé novinky v nabídce panoramatických hlav Nodal Ninja a příslušenství. Širší okruh potenciálních uživatelů zaujme cenově dostupný model Nodal Ninja NN4 a pro nejnáročnější tvůrce je určena nová profesionální řada M1.

 

 

 

Avid Studio 1.1: důležitý bezplatný update editoru domácího videa

21. června 2011, 00.00 | Společnost Avid Technology uvolnila bezplatný update video editoru pro zpracování domácího videa, který je určený náročnějším uživatelům pracujím především s HD videem. Avid Studio 1.1 přináší především opravy zjištěných chyb a nedostatků, které řeší například importní a exportní operace, editaci navigačních menu pro DVD/Blu-ray disky, používání VST pluginů, náhledy efektů, 1080p video se 30 snímky/s, práci s knihovnou souborů a mimo jiné i některé vlastnosti jazykových lokalizací.

 

 

 

Strana výpisu

... 40 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: