Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

CINEMA 4D tipy a triky – Thinking particles, jiná liga částic 2

30. června 2011, 00.00 | Minule jsme se podívali na knihovny a předvedli, že jejich využití je většinou velmi snadné. Dnes to bude přece jen o chloupek jiná liga. Vytvoříme si zcela vlastní generátor, generující instance na povrchu nějakého objektu. A velmi sofistikovaně je rozmístíme pomocí textury. Ale nejenom to. Ukážeme si také, že můžeme velmi efektně pomocí tohoto nástroje, a za využití MoGraphu, vytvářet sofistikované „drátěné“ vizualizace.

 

 

 

Afrika, splněný sen

29. června 2011, 16.00 | Aneb ohlédnutí za právě skončenou výstavou fotografií Aleny Knoblochové z jejích cest po Africe. Výstava probíhala od 9. do 29. června 2011 v pražském Domově Sue Ryder a IDIF „byl u toho“. Spolupořadatelem výstavy byl CONTENT.CZ.

 

 

 

Letní fotoškola Domu fotografie

29. června 2011, 01.00 | Jubilejní 15. ročník festivalu se bude konat v Domě fotografie v Liptovském Mikuláši ve dnech 7. až 17 července 2011. Otevřeno bude 12 fotografických tříd se 12 lektory z 8 zemí světa.

 

 

 

Apple začal prodávat disková pole Promise pro rozhraní Thunderbolt

29. června 2011, 00.00 | Ve webovém obchodu Applu se objevila disková pole Promise Pegasus s rozhraním Thunderbolt a také Thunderbolt kabel od Applu. Využití nalezne daný typ hardwaru při různých profesionálních aplikacích, mimo jiné střihu HD videa.

 

 

 

Vážení a milí čtenáři časopisu FotoVideo!

29. června 2011, 00.00 | Do vašich rukou se dostává červencové, tedy první prázdninové vydání našeho časopisu, který se vám již celých patnáct let snaží zjednodušit a ulehčit vaše fotografování.

 

 

 

Em Software DocsFlow: revoluce ve zpracování dokumentů v InDesignu?

29. června 2011, 00.00 | Přinese plugin DocsFlow revoluci ve zpracování textu v InDesignu? Možná ano, neboť dovoluje do dokumentů InDesignu linkovat „cloud“ dokumenty z Google Docs. Jaké jsou výhody a budoucí výhledy daného pluginu, resp. příslušné importní metody?

 

 

 

Leica Super-Elmar-M 21 mm 1:3,4 Aspherical

28. června 2011, 01.00 | Tento vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv pro dálkoměrné fotoaparáty série M je v prodeji od června. Je kompaktní, používá kvalitní optické sklo, má nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,7 m a v kombinaci s fotoaparátem M8 s čipem o rozměrech 18 × 27 mm nabízí zorný úhel odpovídající 28mm objektivu po přepočtu na formát kinofilmu (24 × 36 mm).

 

 

 

Nik Silver Efex Pro 2: umělecký svět černobílých fotografií

28. června 2011, 00.00 | Tajuplný svět uměleckých černobílých fotografií můžete znovu objevit s pluginem Silver Efex Pro 2, který existuje ve verzích pro Adobe Photoshop, Lightroom a Apple Aperture. Plugin umí stylizovat libovolné digitální fotografie do podoby snímků v odstínech šedi s mnoha nastavitelnými parametry včetně simulace vlastností reálných filmových materiálů, manipulace s dynamickým jasem, barevnými filtry, navíc s využitím lokálních editačních ploch definovaných v rámci známé technologie interaktivních kontrolních bodů U Point.

 

 

 

Letní SONY VAIO: trendy barvy, ale i výkon pro fotografy

27. června 2011, 11.00 | Společnost Sony představila nové notebooky Vaio sérií C/CA, E a SB a také oficiální notebook 46. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech – Vaio F22. Nabídka novinek je tedy velmi široká a zahrnuje lifestylové elegány v pestrých barvách i modely pro každodenní použití, přičemž pro řadu F je i extra nabídka software Adobe: Photoshop Elements 9 a Premiere Elements 9.

 

 

 

Tutoriál pro Adobe Illustrator: Časovaná nálož

27. června 2011, 00.00 | Také milujete, když se v americkém akčním filmu hrdina rozhoduje, jestli stříhat modrý nebo červený drátek a nakonec to vždycky 1–2 sekundy před detonací správně tipne? :o) Jednu takovou časovanou nálož si dnes uděláme v Illustratoru. Primárním cílem následujícího návodu je možnost procvičení technik a ukázka postupů pro začínající uživatele.

 

 

 

Strana výpisu

... 39 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: