Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Quark zakoupen investiční firmou: Jaká budoucnost čeká QuarkXPress?

10. srpna 2011, 00.00 | Poměrně překvapivě byla 9. srpna zveřejněna zpráva, že společnost Quark zakoupila kalifornská investiční firma Platinum Equity. Jaký vliv bude mít tato akvizice na budoucnost QuarkXPressu a dalších řešení nabízených dnes pod značkou Quark?

 

 

 

Jak nejčastěji nosíme své fotovybavení

10. srpna 2011, 00.00 | Nosíme své fotografické vybavení nejčastěji v brašně, batohu, v bederním pásu, jen volně v ruce či na krku, anebo ve stylovém pouzdru? Anketa na Fotografování.cz ukázala, že preferujeme fotobrašny.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Balón

9. srpna 2011, 00.00 | Jakožto uživatel a fanoušek programu CorelDRAW jsem pro dnešní téma článku zvolil horkovzdušný balón, dlouholetý symbol tohoto programu.

 

 

 

Final Cut Pro X - 2. Import videa

9. srpna 2011, 00.00 | Po minulém prvním přiblížení se podíváme kontroverznímu Final Cut Pro X pod kůži. A začneme hezky od začátku, tedy podporou různých formátů a importem klipů.

 

 

 

Samsung NX11 v testu

9. srpna 2011, 00.00 | Nástupce modelu NX10 jsem vyzkoušel s novým kitovým objektivem Samsung 18–55 mm 1:3,5–5,6 II OIS i-Function. NX11 se od NX10 liší přímou podporou „i-funkce“, kterou jsme si představili už v recenzi kompaktu NX100, a nepatrně přepracovaným úchopovým madlem.

 

 

 

Transformers: Dark of the Moon – posouvání hranic VFX

8. srpna 2011, 00.00 | Před pár lety Michael Bay tvrdil, že třetí Transformeři budou komornější. Věřil tomu někdo? Trhák, který za pouhý měsíc vydělal miliardu dolarů, je větší než cokoliv, co jsme zatím mohli vidět. Nahlédněte s námi pod pokličku trikových mistrů. Tenhle kolos nemá obdoby!

 

 

 

Kingston USB 3.0 Media Reader

8. srpna 2011, 00.00 | Kingston nabízí novou čtečku paměťových karet s vysokorychlostním rozhraním USB 3.0. Čtečka podporuje mnoho formátů paměťových karet typu flash včetně vysokokapacitních karet SDXC a dosahuje přenosové rychlosti dat až 5 Gb/s. A samozřejmě je zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0.

 

 

 

Universal Maps Downloader 6.7 & Google Hybrid Maps Downloader 7.8: stahování a automatické spojování online map

5. srpna 2011, 10.00 | Potřebujete si pro vlastní offline navigaci nebo pro soukromé tiskové účely stáhnout klasické nebo hybridní satelitní mapy včetně popisných názvů, které jsou jinak běžně dostupné pouze online na Internetu? Existuje několik programů pro Windows, které umí stahovat různé varianty mapových podkladů z Google Maps, Yahoo Maps, Microsoft VirtualEarth či OpenStreetMap a následně z nich sestaví velký obrázek.

 

 

 

Fotografické dílny portrétní a živé fotografie

5. srpna 2011, 00.00 | Rádi fotografujete a připadáte si na to sami? Chybí Vám možnost pravidelně o fotografii mluvit, mít možnost se inspirovat a už vás unavují často velmi negativní internetové diskuze a galerie? Zkuste fotografické dílny IDIFu.

 

 

 

Mac OS X Lion - mezi recenzí a zamyšlením

5. srpna 2011, 00.00 | Internet se po spuštění prodeje nové verze operačního systému Mac jen hemží tipy a triky, ohlasy na to, kterak se Apple vypořádal s potřebami svých uživatelů, popřípadě s nápady, které mají lidmi být teprve oblíbeny. I my přidáme pár postřehů z toho, jak si Lva ochočit a mít jej rád.

 

 

 

Strana výpisu

... 29 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: