Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Anime Studio Pro 8.0: editor vektorových animací

4. července 2011, 10.00 | Editor na návrhy, kreslení a sestavování vektorových animací Anime Studio dospěl již do své osmé verze, která dále rozšiřuje původní koncepci Moho a je opět k dispozici ve dvou cenově a funkčně odlišených edicích Debut a Pro. Dražší verze Anime Studio Pro přináší například automatizovanou vektorizaci bitmapových objektů, globální renderovací styly, import PSD dokumentů včetně vrstev a filtrů, zajímavý editor postav a jejich vlastností, nebo třeba vylepšenou tvorbu 3D stereoskopických animací.

 

 

 

Olympus Pen Lite E-PL3 s výklopným displejem

4. července 2011, 00.00 | Druhý „letní model“ kompaktního fotoaparátu řady Pen je „středního kalibru“, Lite. Tento stylový model má být od letošního podzimu k dostání v černé, stříbřité a červené verzi. Má tenké tělo s jemně broušeným pláštěm z hliníkové slitiny, třípalcovou LCD obrazovku na výklopném panelu a na objektivech nabízí výměnný dekorativní prstenec.

 

 

 

Olympus Pen E-P3: rychlejší autofokus a dotykový displej typu OLED

3. července 2011, 00.00 | Poslední červnový den Olympus představil další tři kompaktní fotoaparáty řady Pen a dva objektivy M. Zuiko Digital – tedy svým způsobem letní frontální útok. Model E-P3 je nejvyšší v řadě, E-PL3 je třetí z odlehčené větve Lite a E-PM1 je vstupní model třetí větve, označené výrobcem Mini. První objektiv je širokoúhlý ED 12 mm 1:2 (ekv. u 35mm formátu: 24 mm) a druhý je portrétní 45 mm 1:1,8 (ekv. 90 mm).

 

 

 

Fujitsu CELSIUS W510 s konektorem Cold Plug

1. července 2011, 09.00 | Nová vysoce výkonná pracovní stanice Fujitsu CELSIUS má moderní design, zvýšenou úložnou kapacitu, snadnější výměnu dat, tišší provoz a je první, která nabízí konektor Cold Plug.

 

 

 

Apple zveřejnil odpovědi pro Final Cut Pro X

1. července 2011, 00.00 | Nový oficiální dokument odpovídá na mnohé otázky k Final Cutu Pro X, slibuje jeho brzké aktualizace. Postoj mnoha uživatelů přesto zůstává odmítavý a Adobe se toho již snaží využít k přilákání nespokojenců na svůj střihový software.

 

 

 

Nové informace o hardwaru pro rozhraní Thunderbolt

1. července 2011, 00.00 | Apple zveřejnil doplňující informace k Thunderbolt kabelu a jeho rozebrání ukázalo, že obsahuje poměrně složitou aktivní elektroniku. Rozhraní Thunderbolt nakonec podporuje spouštění z externího disku. A první testy RAID pole Promise pro toto rozhraní ukázaly značné zrychlení proti FireWire 800.

 

 

 

Sto a tři rady pro lepší fotografie (13. část)

1. července 2011, 00.00 | V minulých pokračováních seriálu jsme postupně probrali rady, náměty a tipy, použitelné univerzálně, bez ohledu na žánr, kterému se věnujete. Máme už tedy hrubou představu „JAK“, a proto se můžeme směle vrhnout do vesmíru problémů se společným názvem „CO“. A nepochybně jedním z nejnavštěvovanějších míst v rámci tohoto prostoru je planeta s názvem...

 

 

 

Acer Aspire One Happy ve čtyřech barvách

30. června 2011, 08.00 | Nové stylové notebooky z dílny Acer mají vyvolávat představu léta, prázdnin a exotických nápojů. Jsou nabízeny ve čtyřech nových svěžích barvách, nazvaných Blueberry Shake, Papaya Milk, Strawberry Yogurt a Banana Cream. A barevně sladěné jsou i nabízené bezdrátové myši.

 

 

 

Apple začal vracet nespokojeným zákazníkům peníze za Final Cut Pro X

30. června 2011, 00.00 | Minulé úterý se počal prodávat Final Cut Pro X, nová verze profesionálního střihového softwaru Applu, avšak zejména ty, kdo se střihem videa živí, tento program příliš nenadchl.

 

 

 

AKVIS MakeUp 1.0 automaticky retušuje portréty

30. června 2011, 00.00 | Portréty (tedy snímky obličejů) v časopisech a jiných publikacích dnes obvykle bývají výsledkem rozsáhlých retuší, většinou prováděných ve Photoshopu. A tak se pochopitelně objevují četné softwarové nástroje, které se to snaží dále usnadnit.

 

 

 

Strana výpisu

... 38 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: