Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Sto a tři rady pro lepší fotografie (18. část)

5. srpna 2011, 00.00 | Fotografický portrét nemusí být vždycky nutně strnulý. Nemusí být aranžovaný. Fotografovaný nemusí pokaždé hledět do objektivu. Často je mnohem zajímavější zachytit člověka nestrojeně, reportážním stylem, zabraného do zajímavé nebo charakteristické činnosti.

 

 

 

Sony Cyber-shot DSC-W570

4. srpna 2011, 02.00 | Nový model v řadě W, jeden z 11 kompaktů Cyber-shot určených pro letošní jaro a léto. Je to stylový ultrakompakt s kovovým tělem nabízený v černém, „stříbrném“, „zlatém“, růžovém a fialovém barevném provedení, který si může najít místo v leckteré dámské kabelce. Je vybavený CCD snímačem s rozlišením 16 megapixelů a pětinásobným optickým zoomem, který začíná u ohniska 25 mm (po přepočtu na 35mm formát).

 

 

 

CINEMA 4D – tipy a triky, vlastnost omezení

4. srpna 2011, 00.00 | Jednou z možností (nikoliv jedinou) jak na různé mechanické vazby bez dynamiky je vlastnost omezení, která patří do skupiny nástrojů pro animace postav. Dnešní návodem budeme demonstrovat, jak můžeme tento zajímavý element využít.

 

 

 

Nyní můžete kalibrovat displej Vašeho iPadu

4. srpna 2011, 00.00 | Datacolor v polovině tohoto roku oznámil nový projekt SpyderGallery – první uživatelsky kalibrovatelnou aplikaci pro Apple iPad, která je navíc zdarma ke stažení na Apple iTunes App Store.

 

 

 

Digit #69: Jak jsme potrápili Liona

4. srpna 2011, 00.00 | Hlavním tématem dnešního dílu nemůže být nic jiného než Mac OS X 10.7 Lion. Jak vypadá? Co nového umí a co mu zatím moc nejde? Pojďte s námi potrápit šelmu!

Z dalších novinek se můžete těšit na zamyšlení nad novými Apple hračkami (MacBook Air, MacMini, Thunderbolt Display) a nějaké další drobnosti. Prostě na Vás čeká další jablečný díl!

 

 

 

Enhancr.com: Projekt pro fotografy a designery má kořeny v Česku

4. srpna 2011, 00.00 | Enhancr.com je webová služba nabízející grafikům a fotografům možnost prezentovat své dovednosti a předvést rozdíl mezi upravenou a původní podobou fotografie. Tento nový projekt zajímavý nejen svým konceptem, ale i tím, že pochází z Čech.

 

 

 

Adobe InDesign: užitečné freewarové skripty a šablony

4. srpna 2011, 00.00 | Služba Adobe Exchange pro InDesign aktuálně obsahuje přes 630 komerčních, shareware, freewarových a různých jiných typů skriptovacích doplňků, šablon dokumentů či zásuvných modulů, které mohou usnadnit nebo zpříjemnit práci s Adobe InDesignem. Dnes si představíme několik freewarových předloh dokumentů na tvorbu kalendářů, úkolovník a především různé skripty určené například na tvorbu ořezových a registračních značek, práci s tabulkami, zarovnání textů, usazování objektů a další často prováděné pracovní akce.

 

 

 

Final Cut Pro X - 1. Nezůstal kámen na kameni

3. srpna 2011, 00.00 | Střihový program Apple, který nahradil celou rodinu Final Cut vzbudil při svém uvedení nemalé emoce. V novém miniseriálu jsme se rozhodli podívat, co všechno se změnilo a komu je vlastně program určený.

 

 

 

Adobe Edge Preview: animace a interaktivní obsah pro web

3. srpna 2011, 00.00 | Webové animace s interaktivním obsahem umí vytvářet technologické preview Adobe Edge. Jedná se o animační editor obsahu pro webové stránky a internetové prezentace, který interně využívá aktuálně používané či zatím připravované koncepce standardů CSS3 a HTML5 v kombinaci s JavaScriptem, s jehož pomocí lze například využívat animované přechody, definovat vztahy mezi objekty a ovládat jejich chování.

 

 

 

NEC MultiSync série X – první public displeje s LED

3. srpna 2011, 00.00 | Společnost NEC Display Solutions představila první public displeje na trhu s LED podsvitem a profesionálním panelem. Jsou ideální pro high-end retail signage aplikace a pro použití jako centrální informační displeje v hotelích a konferenčních centrech. Jsou to první LCD panely na světě s podporou nového Open Pluggable Specification – OPS, standardu, který vyvinuly společnosti NEC a Intel pro lepší dostupnost a vývoj dalších zařízení pro digital signage a připojitelných multimediálních přehrávačů a příslušenství.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: