Apple začal prodávat disková pole Promise pro rozhraní Thunderbolt - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Digitální video

Apple začal prodávat disková pole Promise pro rozhraní Thunderbolt

29. června 2011, 00.00 | Ve webovém obchodu Applu se objevila disková pole Promise Pegasus s rozhraním Thunderbolt a také Thunderbolt kabel od Applu. Využití nalezne daný typ hardwaru při různých profesionálních aplikacích, mimo jiné střihu HD videa.

Víme, že většina z vás není jen dovolenkovými fotografy, a že fotíte po celý rok. Přestože už o fotografii a její tvorbě určitě mnoho víte, přicházíme i tentokrát s novými, možná pro mnohé neotřelými nápady a radami.Používáte například prostou svíčku jako základní či jediné fotografické světlo? Že ne? Zkuste to s námi! Nebo fotíte venku, v krajině či u moře za úplné tmy? Ono to jde, ale zase musíte vědět jak na to…

A už jste navštívili naší neuvěřitelnou FotoOpravnu, jejíž další pokračování najdete i v tomto červencovém vydání? Sportují vaše děti či vnuci a vy se snažíte jejich sportovní výkony zdokumentovat?

Zamilovali jste se také do HDR a dokonce černobílého? Na tyto a další neuvěřitelnou spoustu praktických, fotografických otázek najdete odpovědi právě teď! Stačí navštívit nejbližší pořádnou trafiku! A to ještě nevíte, že se můžete kochat krásnou, dívčí fotografií… ale víc vám neprozradíme. Těšíme se na vaše reakce.

Kupte si pro svou letní pohodu FotoVideo, fotografický časopis, který vám umožní cvaknout si cokoli, kdykoli a jakkoli. Nabízí inspiraci i radost s vaším fotografováním. Jeho předplatné s dárkem, jehož cena téměř dvakrát převyšuje hodnotu vlastního předplatného, najdete na iFotovideo.cz.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Digitální video  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: