Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

ColorByte uvolnil 9. verzi svého RIPu ImagePrint

9. ledna 2012, 00.00 | ImagePrint se zaměřuje zejména na zpracování RGB fotografií pro velkoformátový tisk. Nová verze 9 tak jde ještě dále v automatizaci a zjednodušování jak RGB tak i černobílého tisku, eliminuje potřebu linearizace a vylepšuje onscreen proofing.

 

 

 

Aperture 3: Rychlé úpravy jasu a kontrastu

5. ledna 2012, 00.00 | Dnes si popíšeme jak pomocí základních nástrojů v Apple Aperture 3 upravit jas a zejména kontrast fotografie v pěti jednoduchých krocích.

 

 

 

Mobilní skener Epson WorkForce DS-30

4. ledna 2012, 20.00 | Společnost Epson vstoupila na trh mobilních skenerů – představila svůj první kompaktní, snadno a lehce přenosný skener pro firmy. Je v prodeji od ledna 2012 za cenu 5 171 Kč s DPH.

 

 

 

CINEMA 4D R13 rychlý start, druhá část

2. ledna 2012, 00.00 | Předchozí seminář byl nejenom úvodním seznámením, ale také tvorbou. Však jsme si připravili náš úplně první model, a to model docela pěkný na to, že jej tvořila jen jednoduchá tělesa. Když si vezmeme, že jsme se přitom i seznámili se základními prvky programu a orientací v něm, nebylo toho až tak málo... Chce to ale výsledek. I když s pomocí. Chce to model oživit povrchy a vnést do světa světlem. Dnešní díl tak má jasný cíl. Model přivést do života.

 

 

 

Multifunkce HP Photosmart 5510, 5515, 6510 a 7510 e-All-in-One

27. prosince 2011, 00.00 | Model 5510 je určen hlavně pro uživatele, kteří chtějí snadný a cenově dostupný tisk fotografií i běžných dokumentů doma i na cestách, vyšší modely umožňují i tisk oboustranných dokumentů a nejvyšší model, 7510, je určen pro domácí uživatele, kteří požadují špičkové zařízení „e-all-in-one“ s velkým dotykovým displejem a funkcí eFax. Všechny umožňující webový, bezdrátový a vzdálený tisk, a to i bez použití počítače.

 

 

 

Xerox – nástroje pro rychlé vyhledávání fotografií, obrázků a ilustrací

22. prosince 2011, 00.00 | Xerox na svém portálu Open.Xerox.com zpřístupnil nové technologické ukázky – interaktivní prezentaci automatického třídění fotografií podle jejich estetické hodnoty nebo věcného obsahu a aplikaci pro sociální síť Facebook, která tyto technologie používá v praxi.

 

 

 

Širokoúhlé LCD monitory NEC řady EA: 27“ EA273WM a 24“ EA243WM

21. prosince 2011, 00.00 | Společnost NEC Display Solutions Europe GmbH uvedla na trh dva širokoúhlé LCD monitory z nové generace displejů řady MultiSync EA, které jsou vhodné nejen pro korporátní zákazníky a kanceláře , ale i pro použití v domácnosti. LCD panely mají výbornou ergonomii a multimediální výbavu i dostatek vstupů. A nabízejí také funkci řízení synchronizace pro použití ve vícemonitorových řešeních.

 

 

 

Sony „3D Experience“ – nová služba internetového videa

20. prosince 2011, 11.00 | Nová služba Sony nabízí propagační videoklipy pro televizory BRAVIA, domácí kina a Blu-ray zařízení disponující technologií 3D. Jedná se o bezplatné streamovací služby na přání, které nabízejí mnoho propagačních videoklipů a obsah „na ukázku“, mimo jiné ukázky z filmů „Harry Potter a relikvie smrti, část 1 a 2“, a to v působivém zobrazení s prostorovým efektem. Uživatelé tak mají možnost aktivně si vyzkoušet nejrůznější typy 3D obsahu a rozšířit si své zkušenosti s trojrozměrným obrazem.

 

 

 

CINEMA 4D R13 rychlý start, první část

20. prosince 2011, 00.00 | CINEMA 4D R13 si změnila kabátek. A to výrazně. Jiné členění menu, jiné ikony, nové funkce, fyzikální engine a mnoho dalšího. Už první pohled napoví, že program je jiný než starší verze. To může být, potenciálně, matoucí pro nové uživatele či studenty, kteří by chtěli a nebo musí v rámci CAP programu s CINEMOU 4D začít. Právě těmto uživatelům jsme připravili nový seriál úvodních návodů na aktuální verzi programu.

 

 

 

Acer Iconia TAB A200 s OS Android 4.0

19. prosince 2011, 09.00 | Tablet s operačním systémem Android 3.2 Honeycomb byl uveden na vybrané trhy v listopadu 2011. Modely s nejnovější verzí OS Android 4.0 Ice Cream Sandwich (ICS) budou na celém světě dostupné od ledna 2012. Od ledna také budou moci uživatelé starších tabletů Iconia TAB A200 upgradovat zdarma svůj systém na ICS.

 

 

 

Strana výpisu

8 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: