Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Go verze

Přijďte na Digiforum a vyhrajte fotoaparát

3. listopadu 2011, 00.00 | Jednou z příjemných tradic na Digiforu je možnost vyhrát hodnotné ceny ve slosování anketních lístků účastníků akce. Již tento víkend tak můžete vyhrát jeden z pětice fotoaparátů Panasonic či vouchery IDIFu na fotografické expecice, kurzy a knihy.

 

 

 

CINEMA 4D R13, úvod do fyzikální kamery a fyzikálního enginu

3. listopadu 2011, 00.00 | A je to tady. Asi nejzásadnější změna nové verze CINEMY 4D (mimo systémů c-motion a "bipedu" animátorů) je před námi. Dnešní pozastavení je jakýmsi základním seznámením s novým systémem fyzikální kamery a také fyzikálního enginu. Je to totiž jedno tělo, jedna duše...

 

 

 

Canon EOS 1D X – první praktické zkušenosti

2. listopadu 2011, 00.00 | Přestože příchod žhavé profesionální novinky Canonu je plánován až na konec prvního čtvrtletí roku 2012, měli jsme již možnost krátce ji vyzkoušet na veletrhu PPE v New Yorku. Nabízíme vám praktické postřehy k ergonomii a drobným novinkám, které tento model přinese.

 

 

 

Začínáme s V-Ray - díl 2

2. listopadu 2011, 00.00 | Vítám Vás u druhého dílu českých videotutorialů s názvem Začínáme s V-Ray.

 

 

 

Velbon – zajímavé novinky v nabídce

1. listopadu 2011, 01.00 | Velbon mezi svými novinkami pro podzimní a zimní trh nabízí mimo jiné novou generaci kvalitních a cenově dostupných stativů „EX“, ale také zajímavé a praktické příslušenství, jako jsou sety s deštníky, které poslouží jako ochrana fotoaparátu před deštěm nebo silným slunečním svitem, ale i jako fotografické odrazné deštníky. Připomínáme také nápaditě řešený stativ CUBE, který byl představen již dříve a od letošního podzimu je běžně v prodeji.

 

 

 

NVidia Quadro, Autodesk Smoke a Mac Pro

1. listopadu 2011, 00.00 | Před časem jsme připravili souhrnou úvahu nad využitím technologií profesionálních grafických karet Quadro a v rámci této úvahy byla přislíbena ještě jedna studie. A to ohledně využití karty Quadro na stanici Mac Pro. Jak daná kombinace fungovala s pokročilým postprodukčním a střihovým softwarem Autodesk Smoke?

 

 

 

onOne Perfect Photo Suite 6.0: retuše, maskování, zvětšování a efektové úpravy fotografií

31. října 2011, 00.00 | Společnost onOne Software uvedla na trh novou verzi sady profesionálních zásuvných modulů pro Adobe Photoshop, Lightroom a Apple Aperture. Celkem sedm pluginů je určeno pro retuše a zpracování portrétových fotografií, míchání vrstev, tvorbu mnoha fotografických efektů včetně simulace hloubky ostrosti a obsahuje také nástroje na zvětšování a maskování grafických předloh.

 

 

 

Mark Wood: Zpracování fotografií od A do Z

31. října 2011, 00.00 | Na Digiforu tuto sobotu vystoupí se čtveřicí seminářů i špičkový britský fotograf a mentor Mark Wood. Ve svých vystoupeních se zaměří na propojení Photoshopu s dalšími aplikacemi do jednoho efektivního a fungujícího celku! Nenechte si ujít tuto jedinečnou prezentaci.

 

 

 

Do App Store dorazil Adobe Reader

31. října 2011, 00.00 | iOS sice běžné PDF dokumenty číst umí, ale některé dodatečné možnosti jeho vlastní čtečce přece jenom scházejí. Ovšem od pondělí 17. října již ani náročnější uživatelé nepřijdou zkrátka, protože od té doby se v App Store nachází aplikace Adobe Reader, tedy čtečka „přímo od zdroje“

 

 

 

Profoto D1 – Basic Kit a Studio Kit

31. října 2011, 00.00 | Společnost Profoto začala zábleskové zařízení D1 dodávat ve dvou uživatelsky zajímavých setech: Basic Kit, který obsahuje dvě světla D1 a transportní brašnu, a Studio Kit, který obsahuje dvě světla D1, dva bílé deštníky, dva stativy a transportní brašnu. Oba sety mají všechny potřebné kabely a jsou dodávany i ve verzi AIR, tedy s možností odpalovat i ovládat výkon světel rádiově. Sety AIR obsahují i ovladače/odpalovače AIR Remote.

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: