Go verze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Go verze

Sto a tři rady pro lepší fotografie (30. část)

27. října 2011, 11.00 | Jednou z relativně nejsnazších možností, jak získat zajímavé fotografie opravdových celebrit, hvězd a umělců všeho druhu, jsou jejich koncerty nebo obecně veřejná vystoupení. V tu chvíli jsou tu jen pro vás, nastrojení, načesaní, zkrátka cool.

 

 

 

Genius EasyPen M610X

27. října 2011, 00.00 | Nový grafický tablet je vhodný k tvorbě náčrtků, retušování fotografií, kreslení a malování a také jako náhrada klasické myši. Umožňuje přepínat mezi dvěma režimy pracovní plochy: standardním poměrem stran 4:3 a širokoúhlou variantou 6 × 10 palců. Podporuje operační systémy Windows i Mac. Dodáván je v setu s bezdrátovým perem za doporučenou prodejní cenu 1 990 Kč.

 

 

 

CINEMA 4D R13, cihly a krajinky

27. října 2011, 00.00 | Dnešní pozastavení je zaměřeno na dva nové shadery. Ačkoli ony jsou vlastně nové jen z půlky. Zatímco je shader cihel částečně přepracovaný a doplněný, i když zásadně, novinkou není. Druhý shader, maska terénu, je již naprostou novinkou...

 

 

 

Průzkum názorů na úpravy digitálních fotografií

26. října 2011, 11.00 | Zářijová anketa vám umožnila vyjádřit názory na úpravy (editaci) digitálních fotografií. Věříme, že tento náš malý průzkum vašich názorů byl pro vás stejně zajímavý jako pro nás. Mimo jiné potvrdil jednoznačnou převahu vyváženého, rozumného přístupu, pro který nic není tabu a volba postupu je podřízena tvůrčímu záměru.

 

 

 

onOne Photo Essentials 4: pluginy pro Adobe Photoshop Elements

26. října 2011, 00.00 | Sada pěti zásuvných modulů pro zpracování digitálních fotografií v Adobe Photoshop Elements obsahuje nástroje na automatizované vylepšování vzhledu snímků, přidávání ozdobných orámování, tvorbu mnoha desítek fotografických efektů, sofistikované zvětšování fotek a navrch ještě nabízí užitečné maskovací funkce.

 

 

 

Canon PIXMA PRO-1

25. října 2011, 01.00 | Canon představil první inkoustovou tiskárnu formátu A3+ s dvanácti samostatnými inkousty. Její design je inspirovaný zrcadlovkami EOS, ale hlavně umožňuje realizovat vysoce kvalitní barevný i černobílý tisk a je ideální pro profesionální i amatérské fotografy. PIXMA PRO-1 je vhodná pro tisk ve studiu i pro tisk na komerční výstavy. V prodeji bude od listopadu 2011 za 22 tisíc korun s daní.

 

 

 

Exkluzivní boudoir workshop s Jacquelynn Buck v Praze

25. října 2011, 00.00 | Již 3. listopadu proběhne jediný evropský workshop skvělé americké fotografky Jacquelynn Buck v Praze. Tato mladá talentovaná fotografka se soustřeďuje na boudoir a glamour fotografii a ty budou i tématem workshopu. Staňte se jedním z 12 účastníků exkluzivního workshopu.

 

 

 

Tipy pro Adobe Illustrator

25. října 2011, 00.00 | Jak už samotný název napovídá, v tomto tutoriálu se budeme věnovat praktickým ukázkám pro snadnější práci v Illustratoru. Zkušenému uživateli určitě nebudou tyto tipy nějak neznámé, ale začínajícím nebo mírně pokročilým uživatelům mohou pomoci. Ukázky jsou aplikovány v Illustratoru CS4.

 

 

 

AgfaPhoto: nové tenké digitální rámečky

24. října 2011, 01.00 | AgfaPhoto v říjnu rozšířila svou nabídku digitálních rámečků o pět nových, různě velikých modelů s tenkými obrazovkami – AF5079PS, AF5089PS, AF5089MS, AF5109PS a AF5109MS. Nabízejí elegantní design a lepší kvalitu zobrazení díky technologii Crystal ImageHD. Výrobce je směřuje na široký okruh uživatelů, kteří chtějí sdílet fotografické momentky s rodinou a přáteli. Prodejní ceny nových produktů začínají u 1 290 Kč s DPH.

 

 

 

Google Cloud Print je k dispozici uživatelům produktů Epson

24. října 2011, 00.00 | Společnost Epson oznámila, že většina nových modelů inkoustových tiskáren Epson bude od letošního podzimu podporovat tiskovou službu Google Cloud Print, což je její další krok k realizaci vize "všudypřítomného tisku".

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: