Webdesign - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Webdesign

Nové informace ke Snow Leopardovi

16. února 2009, 00.00 | V Mac OS X 10.6 Snow Leopard byla objevena nová drobná vylepšení uživatelského rozhraní. A Snow Leopard Server přinese řadu novinek citelně zvyšujících výkon serverových aplikací.

 

 

 

Sothink DHTML Menu 9.0: rychlá tvorba navigačních menu pro web

16. února 2009, 00.00 | Komfortní vizuální tvorbu DHTML a javaskriptových navigačních menu s detailním nastavením každé položky, podporou průhlednosti, měkkých stínů a přechodových efektů nabízí jeden z nejdokonalejších editorů menu pro web a internetové prezentace. O deváté stěžejní verzi programu si povíme něco víc.

 

 

 

SWiSH Max2: editor Flash animací

12. února 2009, 00.00 | Cenově dostupný editor Flash animací a prezentací SWiSH Max2 nabízí poměrně kvalitní WYSIWYG prostředí, časovou osu, integrovaný editor skriptů a mimo solidních exportních funkcí také především knihovnu několika set vektorových objektů + Flash komponent a také přes 350 multimediálních efektů. Představení hlavních funkcí editoru vám dnes nabízíme.

 

 

 

WebKit doplnil podporu CSS animací

9. února 2009, 00.00 | Otevřený projekt WebKit tvoří základ Safari, Google Chrome i mnoha jiných webových prohlížečů. Nejnovější rozšíření tohoto projektu přináší podporu CSS animací. Tento nový prvek dovoluje vytvářet animace jen s pomocí kaskádových stylů (CSS), aniž by bylo nutné použít JavaScript, Flash nebo jiné animační technologie. Má šanci se významněji prosadit?

 

 

 

Adobe údajně spolupracuje s Applem na Flashi pro iPhone

4. února 2009, 00.00 | Nejnovější zprávy ze strany společnosti Adobe tvrdí, že by se konečně mělo podařit uvést do chodu Flash Player pro smart telefon Apple iPhone. Co konkrétního tyto zprávy naznačují ohledně dalšího vývoje?

 

 

 

Výsledky průzkumu NetApplications za leden 2009

4. února 2009, 00.00 | Opět zde máme výsledky průzkumu společnosti NetApplications sledujícího složení uživatelů Webu. Jaké operační systémy a webové prohlížeče se používaly k práci s Webem letos v lednu?

 

 

 

Chtěli byste vidět fotografii s rozlišením 14 gigapixelů?

28. ledna 2009, 00.00 | Google nedávno představil zajímavý projekt, kdy ve vysokém rozlišení 14 gigapixelů digitálně nasnímal světoznámé obrazy ze španělského muzea El Prado. Z technického hlediska je zajímavé to, že při snímání byla použita standardní digitální zrcadlovka s rozlišení 10 Mpix, každý obraz jí byl nasnímán 1 400krát, aby poté vše bylo zkompletováno do jednoho výsledného snímku.

 

 

 

Uživatelský pohled: Z Linuxu na Mac OS X

20. ledna 2009, 00.00 | Po více než šesti letech s Linuxem na desktopu jsem si chtěl vyzkoušet něco jiného. Rozhodl
jsem se pro Macintosh. Tento článek je o začátcích používání tohoto stále populárnějšího
systému z pohledu vývojáře.

 

 

 

Adobe InDesign CS4 zblízka (3): Export do Flashe

13. ledna 2009, 00.00 | Jednou z nejvýznamnějších novinek Adobe InDesignu CS4 je možnost exportu dokumentů tohoto programu do podoby Flash prezentací. Jaké jsou možnosti, výhody a omezení daného typu výstupu?

 

 

 

Easypano Tourweaver 4.0: komplexní virtuální prohlídky ve Flashi

9. ledna 2009, 00.00 | Kvalitní balík na tvorbu rozsáhlých virtuálních prohlídek má ve své nabídce společnost Easypano. V pořadí již čtvrtá stěžejní verze Tourweaveru je optimalizována pro využití technologie Flash, jejímž prostřednictvím lze online ve webovém prohlížeči procházet panoramata a 3D prostředí libovolných budov, objektů či scenérií. Nabízíme vám představení tohoto sice ne zrovna dvakrát levného, zato však velmi zajímavého a užitečného programu.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: