Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Vše o Color Managementu

4. prosince 2001, 00.00 | Jak nastavit správné barvy na vaší tiskárně, skeneru či monitoru? Jak řídit barevnost v Adobe Photoshopu? Jaké nástroje k tomu použít? Na to vše můžete na Grafice nalézt odpověď.

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové polygrafie (48. týden)

3. prosince 2001, 00.00 | Co nového v domácí a zahraniční polygrafii? Quark uvedl QuarkCopyDesk SE Passport, Xerox s novým generálním ředitelem, stroje Polly přejmenovány, nové CtP Galileo v ČR, Tiskárna Horák nabízí InSite, BenchCom.info provádí výzkum spokojenosti zákazníků v polygrafickém průmyslu a další.

 

 

 

Vzorníky CMYK - dějství třetí

30. listopadu 2001, 00.00 | O vzorníku CMYK Basic jsme na našem serveru psali již dvakrát. Jejich producent - DTP studio však nepolevuje v aktivitě, a tak se na předvánočním trhu objevuje jednak nový vzorník CMYK PANTONE, ale také inovovaný CMYK Basic.

 

 

 

ELSA Ecomo 741 - obr s jemnými způsoby

27. listopadu 2001, 00.00 | Kvalitní 22" monitory se dají spočítat na prstech obou rukou. A pokud vyžadujete extrémně vysoké rozlišení, bude vám stačit jedna ruka. Jeden takový si dnes podrobně představíme.

 

 

 

Sony + Eye-One = další kalibrovatelné monitory

26. listopadu 2001, 00.00 | Na letošním MacExpu jsme měli možnost v praxi poprvé vidět žhavou novinku pocházející ze společné dílny Sony a Gretagu. Na trhu se tak záhy objeví další zajímavé řešení.

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové polygrafie (47. týden)

26. listopadu 2001, 00.00 | Co nového v domácí a zahraniční polygrafii? CreoScitex se mění na Creo, proběhlo MacExpo, Tercie získala další ocenění za digitální tisk a další.

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové polygrafie (46. týden)

19. listopadu 2001, 00.00 | Co nového se stalo v domácí a světové polygrafii v poslední době? Amos distribuje Kodak, Microsoft představil Tablet PC, Kodak zakoupil ENCAD a další.

 

 

 

ENCAD přechází pod křídla Kodaku

16. listopadu 2001, 00.00 | Po půl roce jednání došlo k uzavření dohody mezi ENCADem a Kodakem. Kodak převezme celou firmu ENCAD a výrazně tak posílí svojí pozici v segmentu inkoustového tisku.

 

 

 

Heidelberg PrintOpen 4 - slušná volba

15. listopadu 2001, 00.00 | Po nedávné recenzi ViewOpen přichází na řadu další část balíku určená pro vytváření profilů tiskáren. PrintOpen je určen pro generování profilů výstupních zařízení.

 

 

 

eKnihy

 

 

 

Strana výpisu

... 135 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: