Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

eKnihy: úvodní informace

13. listopadu 2001, 00.00 | Co stojí za pojmem elektronické knihy neboli e-books? Jde jenom o pouhé elektronické texty nebo tento termín zahrnuje něco víc?

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové polygrafie (45. týden)

12. listopadu 2001, 00.00 | Co nového se stalo v domácí a světové polygrafii v poslední době? Sledujte náš pravidelný kaleidoskop a budete v obraze.

 

 

 

Enfocus připraven na PDF/X

8. listopadu 2001, 00.00 | O výměnném formátu PDF/X se hovoří již delší dobu, ale reálné nasazení zatím nemá, protože dosud nejsou vhodné aplikace. To by se mělo změnit příští týden.

 

 

 

Magra 11 - vítané rozšíření nabídky sítotiskových strojů

7. listopadu 2001, 00.00 | Brněnská společnost Servis Centrum představila nový sítotiskový poloautomat tuzemské výroby.

 

 

 

Aktuální trendy a novinky v technologiích CtP

2. listopadu 2001, 00.00 | CtP jednotky jsou již nedílnou součástí 21 českých a slovenských tiskáren. Pojďme se společně podívat na trendy, které tuto technologii, aktuální již i u nás, charakterizují a nejdůležitější novinky letošního podzimu.

 

 

 

Profil monitoru pod Mac OS X - jde to

1. listopadu 2001, 00.00 | Pokud chcete používat MacOS X na práci s barvami, zřejmě narazíte na základní problém, že nemáte čím vytvořit profil monitoru. Poradíme vám, jak na to.

 

 

 

Internetová evoluce aneb Adobe PDF Transit

1. listopadu 2001, 00.00 | V současné době je stále zřetelnější, že Internet potřebu papíru nevytěsňuje. Naopak dochází k rozkvětu kopírovacích center a center tiskových služeb, kterým přichází na pomoc PDF Transit.

 

 

 

Profil monitoru, než bys řekl švec - ViewOpen 4

30. října 2001, 00.00 | Poslední verzi programu ViewOpen převlékl Heidelberg do javovského kabátku, to ovšem není vše, co se s programem událo.

 

 

 

Budoucnost podle Quarku - Quark APS

30. října 2001, 00.00 | Pokud potřebujete pracovat s Quarkovým dokumentem, aniž byste se nacházeli v mateřské firmě, můžete uvažovat o řešení Quark APS. Co od takového systému můžete očekávat?

 

 

 

Seminář DIGITÁLNÍ TISK A INTERNET

26. října 2001, 00.00 | V kalendáři odborných konferencí a seminářů se v listopadu objevila opravdu zajímavá akce pro všechny ty, kteří si potřebují udělat jasno v oblasti digitálního tisku.

 

 

 

Strana výpisu

... 136 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: