Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

3D animace na 2D materiálu?

21. února 2001, 00.00 | Jak se tvoří animovaný obraz s několika desítkami fází, který je možné distribuovat např. na kartonu či plastové kartě?

 

 

 

Nové pluginy pro InDesign

21. února 2001, 00.00 | Společnost ALAP představila nové pluginy určené pro práci s layoutem v InDesignu - pokud potřebujete nástroj pro jednoduché vyřazování, umisťování ořezovaných a pasovacích značek či tisknout např. jen část stránky, vyzkoušejte dostupné demoverze.

 

 

 

Gemini - zajímavá novinka v maloformátovém ofsetu

16. února 2001, 00.00 | Jedním pozoruhodným počinem loňského roku bylo představení zcela nového a v mnoha směrem originálního archového ofsetového tiskového stroje pro formát A3 vyráběného německou firmou Metronic GmbH & Co.

 

 

 

Archová montáž úplně jinak

14. února 2001, 00.00 | Již mnoho stránek jsme věnovali digitálním technologiím v pre-pressu, a archová montáž nebyla výjimkou. Tentokrát nás budou zajímat výhody i problémy, klady i zápory, zkrátka praktické zkušenosti.

 

 

 

HSW Signware + SignAll = HSW Signall

13. února 2001, 00.00 | Dvě dosud konkurenční společnosti - HSW Signware a SignAll oficiálně oznámí na veletrhu Printing své spojení.

 

 

 

Océ představilo nový sedmibarevný digitální tiskový systém CPS700

9. února 2001, 00.00 | Bližší informace o stroji přinášíme přímo z prvního představení v holandském sídle firmy. Jaký je tedy stroj, který bude k vidění již na CeBITu?

 

 

 

Virtuální obchod s podložkami pod myš

8. února 2001, 00.00 | Společnost Eclipse spustila na adrese www.mousepads-shop.com e-shop s podložkami pod myš. Máte zájem o podložku s vlastní fotografií? Stačí pár kliků myší...

 

 

 

HighWater v Polygře Brno

6. února 2001, 00.00 | Brněnská tiskárna Polygra se zařadila po bok těch několika málo tuzemských firem, které provozují systém Computer-to-Plate.

 

 

 

Vysokoškolské studium Polygrafie

2. února 2001, 00.00 | Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická, Katedra polygrafie a fotofyziky nabízí vysokoškolské studium POLYGRAFIE.

 

 

 

Neobvyklý Watkiss Spinemaster

1. února 2001, 00.00 | Šitá vazba V1 je dnes velmi oblíbená. Jak ji ale vytvořit tak, aby vypadala jako lepená vazba V2 a přitom si zachovala svoji odolnost?

 

 

 

Strana výpisu

... 145 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: