Nové pluginy pro InDesign - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Polygrafie

Nové pluginy pro InDesign

21. února 2001, 00.00 | Společnost ALAP představila nové pluginy určené pro práci s layoutem v InDesignu - pokud potřebujete nástroj pro jednoduché vyřazování, umisťování ořezovaných a pasovacích značek či tisknout např. jen část stránky, vyzkoušejte dostupné demoverze.

Společnost A Lowly Apprentice Production (ALAP) představila tři nové pluginy pro práci s layoutem v programu Adobe InDesign - ItemMarks, InPrint a Nudge.

Plugin ItemMarks 1.0 slouží k vytváření ořezových a pasovacích značek, barevných klínů a dalších pomocných objektů.

ItemMarks je určen pro InDesign 1.5 a vyšší a pro platformu Windows i Mac. Cena pluginu činí 49.99 dolarů. Download demoverze naleznete na adrese http://www.alap.com/Plug-ins.html.

Další nový zásuvný modul - InPrint umožňuje vybranou část stránky v InDesignu buď vytisknout nebo konvertovat do některého grafického formátu.

Uživatelé mohou část stránky uložit jako PDF, EPS, GIF, Scitex CT, TIFF nebo JPEG. InPrint je určen pro InDesign 1.5 a vyšší a pro platformu Windows i Mac. Cena pluginu činí 49.99 dolarů. Download demoverze naleznete na adrese http://www.alap.com/Plug-ins.html.

Poslední nový plugin, Nudge, rozšiřuje InDesign o paletu umožňující pohodlné posouvání a otáčení objektu či skupiny objektů.

Nudge je určen pro InDesign 1.5 a vyšší a pro platformu Windows i Mac. Cena pluginu činí 39.99 dolarů. Download demoverze naleznete na adrese http://www.alap.com/Plug-ins.html.

Současně představila ALAP update zásuvného modulu InBooklet na verzi 1.01.

InBook představuje jednoduchý nástroj pro vyřazování. InBook umí vyřazovat dvě až čtyři stránky na arch, přičemž zohledňuje požadavky nejběžnějších druhů vazeb. Také tento produkt je nabízen za cenu 49.99 dolarů a demoverzi si můžete stáhnout na adrese http://www.alap.com/Plug-ins.html.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Sazba  

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: