Nový český rastrovač kartonů Mark 50 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Nový český rastrovač kartonů Mark 50

22. února 2001, 00.00 | Společnost Komfi představí na veletrhu Embax-Print unikátní knihařské zařízení na rastrování kartonů.

To že jsou v Česku šikovní konstruktéři a mechanici potvrzuje další premiéra zcela unikátního knihařského zařízení na rastrování kartonů MARK 50. Po zkušenostech s výrobou jednostranných termolaminátorů DELTA (Viz náš článek ZDE) pro americkou GBC byl ve vývojovém oddělení společnosti KOMFI zkonstruován a vyroben první prototyp zařízení MARK.

MARK 50 je nezávislé zařízení sloužící k narastrování ručně vkládaných archů. Skládá se z rámu, vytápěného kalandrovacího válce, podpěrného pryžového válce, mechanismu pro oddálení tohoto válce a skluzu se zásobníkem. Prozatím se dodává vzor textilu, jsou připraveny i jiné struktury.

Práce s MARK 50 je jednoduchá. Po dosažení potřebné teploty na kalandrovacím válci se dle gramáže papíru nastaví přítlačný válec, nastaví pracovní rychlost a obsluha jednoduše vkládá jednotlivé archy. Narastrované archy vypadávají skluzem do zásobníku. Šíře nakládací hrany je max. 500 mm. Zařízení zpracuje až 500 archů B2 v hodině.

Pro náročnější je připraven typ MARK 50 AT, který je navíc vybaven stohovým nakladačem a vykladačem. Má zvýšený výkon na až 800 archů B2 za hodinu.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: