Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Vaše noviny jsou vždy s vámi!

29. ledna 2002, 00.00 | Lidí, kteří si zvykli číst při snídani oblíbené noviny, je celá řada. Jak ale dosáhnout toho, aby měli oblíbený titul k dispozici téměř kdekoliv - a ještě k tomu v papírové podobě? Bude přát budoucnost kyberkioskům nebo spíše vzdálenému tisku?

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové grafiky a polygrafie (3)

21. ledna 2002, 00.00 | Nový plugin pro tvorbu látek v Photoshopu, QuarkXPress své pozice neztrácí a je levnější, Apple v zisku, Extenzis představila nové QX-Tools Pro, Xerox výrazně zlevnil barevné tiskárny, Agfa pořádá semináře jako bezplatné videokonference a další novinky.

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové grafiky a polygrafie (2)

15. ledna 2002, 00.00 | Alias|Wavefront nabídne bezplatnou verzi programu Maya, Creo představilo software Six Degrees, PDF/X-1 a PDF/X1a formálně schváleno, Océ licencuje ColorTune, Grafitec je zpět Grafitecem, EPSON nabízí tiskárnu pro vítěze své počítačové hry a další novinky.

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové grafiky a polygrafie

9. ledna 2002, 00.00 | Corel oživí Venturu, nový Photoshop je na spadnutí, Adobe uvedlo GoLive 6 a LiveMotion 2, CreoScitex je definitivně Creo a má nové logo, Macromedia uvedla bezplatnou verzi ColdFusion Server 5 Developer Edition, Extensis má Portfolio 6, stáhněte si český Adobe Acrobat Reader 5.0.5 CZ a další novinky.

 

 

 

eKnihy: čtecí zařízení neboli e-book readers

7. ledna 2002, 00.00 | Dnes se podíváme na zařízení umožňující čtení elektronických knih. Nabídka je poměrně široká, i když u nás to tak úplně nevypadá.

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové grafiky a polygrafie (50. týden)

17. prosince 2001, 00.00 | Corel uvolnil další opravu pro Draw 10, důležitá revize specifikace ICC formátu, nový Acrobat Reader pro Pocket PC, TrapWise ve verzi 3.5 pracuje již s PDF 1.4, Océ instalovala v ČR svůj první sedmibarevný digitální stroj CPS700 a další novinky.

 

 

 

Jednoduché bezplatné vyřazování PDF souborů

12. prosince 2001, 00.00 | S rozšiřováním úlohy PDF dokumentů hledá stále více uživatelů nástroje sloužící pro řízení vzhledu, jakým jsou dokumenty z PDF formátu na konečném zařízení tištěny. Za vyzkoušení stojí v tomto směru program GDykes Layout Changer, ktery je navíc od verze 2.01 zdarma.

 

 

 

Základní názvosloví

 

 

 

Základní názvosloví: denzita

11. prosince 2001, 00.00 | S měřením denzity se setkáváme jak u transparentních, tak u odrazových předloh, důležitým parametrem je denzita také u skenerů, kde má zásadní vliv na kvalitu snímaného obrazu. V tomto článku se zaměříme na základní vysvětlení pojmu, a budeme se na něj později odvolávat v dalších článcích.

 

 

 

Kaleidoskop z domácí a světové grafiky a polygrafie (49. týden)

10. prosince 2001, 00.00 | Nové After Effects od Adobe, Pandora v nové verzi, Digimarc koupil divizi Polaroidu, Heidelberg s novým českým webem, Macromedia rozdává výukové CD, Enfocus má zpoždění, výhodný nákup InDesignu formou konkurenčního upgrade, HP oznámilo své finanční výsledky a mnoho dalšího.

 

 

 

Strana výpisu

... 134 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: