Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

HP indigo slibuje digitální explozi

25. dubna 2002, 00.00 | Indigo se na IPEXu poprvé ve velkém představilo jako součást společnosti Hewlett-Packard. My jsme navíc měli možnost hovořit přímo s Benny Landou, bývalým CEO Indiga, který slibuje velké změny v tiskovém průmyslu. Na co se tedy můžeme těšit?

 

 

 

Purup+Barco = Esko-Graphics

24. dubna 2002, 00.00 | Pokud jste na IPEXu hledali společnosti Purup-Eskofot nebo Barco Graphics, hledali jste marně. Nově vzniklá společnost se již prezentuje pod novým jménem i nový vizuálním stylem.

 

 

 

Monitor Spyder - velmi zajímavý pavouk

22. dubna 2002, 00.00 | Podrobnému redakčnímu testu jsme podrobili kolorimetrickou sondu prodávanou nově na našem trhu v balíku s kalibračním software OptiCAL za cenu, která je opravdu zajímavá.

 

 

 

Vznik expozice tiskařství v NTM

19. dubna 2002, 00.00 | Do roku 2003 vznikne v Čechách první expozice tiskařství - jak probíhá její příprava, jaké možnosti má každý se podílet na jejím vzniku? První exponáty budou k vidění na výstavě "Tiskli jsme a tisknem".

 

 

 

Levná příruční měřicí sonda Pantone barev - Color Cue

18. dubna 2002, 00.00 | Velký zájem návštěvníků vyvolal na IPEXu nový příruční spektrokolorimetr Color Cue velikosti větší fixy, disponující vlastním displejem a prodávaný za velmi zajímavou cenu.

 

 

 

IBM a Hitachi vstupují do Aprionu

17. dubna 2002, 00.00 | Začnou velcí výrobci nabízet barevné produkční digitální tiskové stroje postavené na bázi inkoustového tisku? Vstup IBM a Hitachi do Aprionu naznačuje, že tomu tak jednou asi bude.

 

 

 

Také Fuji bude svítit fialově

16. dubna 2002, 00.00 | Společnost Fuji představila na největším pre-pressovém stánku IPEXu své první fialové CtP jednotky a především nové fotopolymerové tiskové desky určené pro akcidenční tisk.

 

 

 

Fialové CtP ECRM Mako 2 nasadí v ČR velmi dravou cenu

15. dubna 2002, 00.00 | V České republice dobře známý výrobce levnějších osvitových jednotek, společnost ECRM, míří na podobný segment trhu také s produkty Computer to Plate. Mako 2 představené na IPEXu se bude na českém trhu prodávat za cenu klasických vyšších osvitových jednotek.

 

 

 

Astron print instaloval Xerox DocuColor 100

12. dubna 2002, 00.00 | Základna produkčních digitálních tiskových strojů dostupných v ČR se rozrostla o druhý stroj schopný tisknout plnobarevně ve formátu B2.

 

 

 

Konec archového Xeikonu

11. dubna 2002, 00.00 | Nový majitel původní společnosti Xeikon, Punch International, ukončil vývojovou řadu archových digitálních tiskových.

 

 

 

Strana výpisu

... 129 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: